Cfare i dallon meshkujt nga femrat?

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Ca i dallon e ?
Ja kta duan ate qe Kemi ne kurse ne i Kemi t gjitha biles dhe po nuk Patem i gjejme menyrat ti Kemi :p
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Use to be the gender dhe jo vetëm lool

Tashi s'jom fort i sigurtë prit kur të pjellin dhe burrat ?
 
  • Haha
Reactions: NGU

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Femra me qime?! ?
Nuk i shko fare jo se skam pa, po burra qose shof qe shtohen perdit, si far hithri.
 

sofia

Antarë i Respektuar
Ca no way? Ka nga ato qe nuk depilojn as krahet ?
Debilimi eshte si seksualiteti: ceshtje zgjedhjeje. Ty nqs nuk te pelqen nje njeri i tille mos i shoqero, por ta dish nje gje vella i dashur shqiptar: krijon te femra objekt seksual dhe jo objekt intelektual
Mos me fut ne mal me muhabet leshi..
Eshte shume me e thelle se leshi dhe nennjesia e vete qimja. Eshte ceshtje gjenetike, hormonale dhe per me teper me shume nga te gjitha eshte ceshtje lirie
 
Top