Cfare i dallon meshkujt nga femrat?

Grensi

Dhe vjen nje dite..
ka disa gjera qe(ose duhet ti)dallojne..por fatkeqsisht disa I dallon vetem organi gjenital
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Dy gjera qe meshkujt nuk i shprehin.
-Jane shum me te ndjeshem se femrat.
Mashkulli qan me shum se femra kur behet baba.
Kur u thyhet zemra,ose kur humbasin nje person te shtrenjte.
-U hyjne gjerave me ne brendesi,jo thjesht siperfaqsore.
Edhe pse nuk e shprehin,ata duan te dijne me shume per nje situate te caktuar.
Edhe nuk ndalen derisa ta zbulojne.
Per te njohur partneren e tyre me shume,e ka shum e shum shembuj te tjere.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Zgjuarsia mo ajo dihet ahuuu qysh kur u kriju njeriu i par?
 
Top