Cfare ju acaron ne boten e virtualitetit?

Helloo Folks ^_^ Erdha una prap me 1 teme tjeter e gjeneruar nga bisedat ne pergjithsi :D (pra nuk eshte teme origjinale e imja)


Ideja eshte ketu, qe u lodhem duke shprehur sa gjera te bukura e sa mire ja kalojme me njeri tjetrin, por puna eshte qe ndonjehere edhe acarohemi e na merzit ndonje gje, apo na ben pershtypje si fenomen virtual.. Ju tani, cfare ju merzit me teper, cfare nuk ju pelqen, cfare do donit te mos egzistonte?? Etj etj :D


Mua psh. nder vite me ka bere pershtypje shuuume ky fenomeni:
1- Dje XY persona ishin shpirt e zemer, dhe pas ca ditesh kthehen ne armiq e nuk lene gje pa share. :oops: (pershtypje)
2- S'me pelqejne fare shakate banale, apo sharjeeeeet. I urrej!🙊🙈🙉 (acarim)
3- Hatermbetjet dhe qe ikin nga forumi me lajmerime. 🙋‍♂️haha.🙋‍♀️ Mbaj mend para shume vitesh kur iknin hapnin teme: Po e leme forumin per XY arsye, dhe pastaj vinin prap pas ca muajsh! Dhe pastaj prap hapnin teme qe po iknin, e prap ktheheshin. (pershtypje)
4- S'me pelqen po ashtu kur kapen kot me anetare me nxjerre merzine apo problemet e tyre.🏑🏸🏓🥅 (pershtypje)
5- Kur devijojne diskutimet, "kon e kon" vetem qe tmos pranojne se ja fusin najher kot. loolloollool (acarim)
6- Plotesojini vete tani se s'do i rreshtoj te gjitha une! 😁 lool


p.s.1. Se mos mendoni: Kush e ka merzit Solin qe po hap kete teme? Po ju bej paraprite: Asnje po kot per hir te diskutimit!😇
p.s.2. mund te bej pjese dhe vete tek pikat siper ;p:unsure:
 
Redaktimi i fundit:
Nuk esht se po me prekin shum jo , cdo kush ne fund te fundit vet vetes ja ben cfardo veprimi qe ben , tek mua skan as nje lloj ndikimit veprime te tilla une e kam shprehur dhe qendroj gjithmon besnik ides t'ime dhe bindjes time , per cdo njeri nese nuk arri t'a njoh vet personalisht ,cfar me vjen e then per dke e shumzoj me zero...

Ndaj dua te them qe arrita te te njihja pertej asaj qe thuhesh, dhe kjo ishte Gjeja me e bukur per mua flm qe jam pjesë e prezencës tende 😘😘❤️
E paske honger edhe ti lale lool , te fala kush te pysi lool
 
Keto "Wanna Be" , po edhe me kenaqin me traplliqet qe nxjerrin nga goja
Nje dite bejne Kimioterapi dhe jane ne castet e fundit te jetes , pastaj pas 1 jave jane totally Healthy

Robte dhe kur mendoj qe mua dhe shume si une , i jane ndare nga jeta njerezit me te shtrenjte te jetes nga kjo semundje , me vjen te vjell
Por sthone kot qe edhe Vdekja nuk ha asoj!
 
Redaktimi i fundit:
Keto "Wanna Be" , po edhe me kenaqin me traplliqet qe nxjerrin nga goja
Nje dite bejne Kimioterapi dhe jane ne castet e fundit te jetes , pastaj pas 1 jave jane totally Healthy

Robte dhe kur mendoj qe mua dhe shume si une , i ndare nga jeta njerezit me te shtrenjte te jetes nga kjo semundje , me vjen te vjell
Por sthone kot qe edhe Vdekja nuk ha asoj!
E di ca mendoj zmr se disa njerez jan per te ardhur keq. Dhe sduhet presim asgje nga to. Ato kur sduan veten dhe i ngjeshin vetes semundje te tilla imagjino ca mund te i bejne tjetrit. Mazamakeq gra te marra
 
E di ca mendoj zmr se disa njerez jan per te ardhur keq. Dhe sduhet presim asgje nga to. Ato kur sduan veten dhe i ngjeshin vetes semundje te tilla imagjino ca mund te i bejne tjetrit. Mazamakeq gra te marra
po po pastaj jemi edhe ne menopauze se si pelqen kur ia kujtojme gomarlliqet qe nxjerrin nga goja !
 
po po pastaj jemi edhe ne menopauze se si pelqen kur ia kujtojme gomarlliqet qe nxjerrin nga goja !
A kujton kur me patet ngaterru me njr shkodrane tjeter e me thonit qe je ajo e semura me semundjen e keqe? Sa te urreja moj .doja te shkelyja per ate zot .me friksoi ideja thoja keto shtriga te poshtra po ma ngjisin 🤣🤣🤣🤣
 
A kujton kur me patet ngaterru me njr shkodrane tjeter e me thonit qe je ajo e semura me semundjen e keqe? Sa te urreja moj .doja te shkelyja per ate zot .me friksoi ideja thoja keto shtriga te poshtra po ma ngjisin 🤣🤣🤣🤣
njerez te gjalle jemi, sjemi perfekt lool edhe gabime bejme
po ne kte rast ke qene prezent vete
 
Birthday Girl Eating GIF by TLC

Asgjë ,asnjë
 
Nuk më acaron, por më vjen për të qeshur me disa acarues/e, që acarohen për gjëra aspak për t’u acaruar 😂
 
Top