Cfare ju acaron ne boten e virtualitetit?

Helloo Folks ^_^ Erdha una prap me 1 teme tjeter e gjeneruar nga bisedat ne pergjithsi :D (pra nuk eshte teme origjinale e imja)


Ideja eshte ketu, qe u lodhem duke shprehur sa gjera te bukura e sa mire ja kalojme me njeri tjetrin, por puna eshte qe ndonjehere edhe acarohemi e na merzit ndonje gje, apo na ben pershtypje si fenomen virtual.. Ju tani, cfare ju merzit me teper, cfare nuk ju pelqen, cfare do donit te mos egzistonte?? Etj etj :D


Mua psh. nder vite me ka bere pershtypje shuuume ky fenomeni:
1- Dje XY persona ishin shpirt e zemer, dhe pas ca ditesh kthehen ne armiq e nuk lene gje pa share. :oops: (pershtypje)
2- S'me pelqejne fare shakate banale, apo sharjeeeeet. I urrej!🙊🙈🙉 (acarim)
3- Hatermbetjet dhe qe ikin nga forumi me lajmerime. 🙋‍♂️haha.🙋‍♀️ Mbaj mend para shume vitesh kur iknin hapnin teme: Po e leme forumin per XY arsye, dhe pastaj vinin prap pas ca muajsh! Dhe pastaj prap hapnin teme qe po iknin, e prap ktheheshin. (pershtypje)
4- S'me pelqen po ashtu kur kapen kot me anetare me nxjerre merzine apo problemet e tyre.🏑🏸🏓🥅 (pershtypje)
5- Kur devijojne diskutimet, "kon e kon" vetem qe tmos pranojne se ja fusin najher kot. loolloollool (acarim)
6- Plotesojini vete tani se s'do i rreshtoj te gjitha une! 😁 lool


p.s.1. Se mos mendoni: Kush e ka merzit Solin qe po hap kete teme? Po ju bej paraprite: Asnje po kot per hir te diskutimit!😇
p.s.2. mund te bej pjese dhe vete tek pikat siper ;p:unsure:
 
Redaktimi i fundit:
Kur japin mend injorantet
Kur bejne moral ata qe skane lene mashkull virtual pa e mbushur me foto nga koleksioni vjeshte ptanvere
Kur bejne si te indinjuar ata qe pergojosin e shpifin gjithe kohes
Kur bejne si te prekur ato qe slene fjale pa thene per te tjeret e kur i kthehen mbrapsht bejne histerizmat e rradhes
Dhe mosmirenjohesit!
 
Kur japin mend injorantet
Kur bejne moral ata qe skane lene mashkull virtual pa e mbushur me foto nga koleksioni vjeshte ptanvere
Kur bejne si te indinjuar ata qe pergojosin e shpifin gjithe kohes
Kur bejne si te prekur ato qe slene fjale pa thene per te tjeret e kur i kthehen mbrapsht bejne histerizmat e rradhes
Dhe mosmirenjohesit!
I ke bipp ropt , e ke mbyt 😂
 
Kur japin mend injorantet
Kur bejne moral ata qe skane lene mashkull virtual pa e mbushur me foto nga koleksioni vjeshte ptanvere
Kur bejne si te indinjuar ata qe pergojosin e shpifin gjithe kohes
Kur bejne si te prekur ato qe slene fjale pa thene per te tjeret e kur i kthehen mbrapsht bejne histerizmat e rradhes
Dhe mosmirenjohesit!
Dmth ke permend 89% è popullsise boterore 😂
 
Kur japin mend injorantet
Kur bejne moral ata qe skane lene mashkull virtual pa e mbushur me foto nga koleksioni vjeshte ptanvere
Kur bejne si te indinjuar ata qe pergojosin e shpifin gjithe kohes
Kur bejne si te prekur ato qe slene fjale pa thene per te tjeret e kur i kthehen mbrapsht bejne histerizmat e rradhes
Dhe mosmirenjohesit!
Edhe një pik të shtoj:

Kur nga ligësia që mbartin në zemër mundohen të të prekin dhe do të sulmojnë në diçka të shtrenjtë.
 
E po tani mos u djegsh edhe ti,që të provosh atë ndjenje. 😀
U be kohe qe verdallisemi ketu zemer dhe ti e di shume mire,por gjerat sa me shume tua vesh veshin me shume merzit veten,me shume rendesi i jep te tjereve.E mira eshte ti lesh te besojne ne versionet e mendimet e tyre.Jeta jone ne virtualitet eshte 1 ore po them.Kush eshte ai/ajo qe meriton vemendjen tone?!
Fol e qesh dhe harro cka the duhet te jete likemotivi i kesaj pune😝🤣
 
U be kohe qe verdallisemi ketu zemer dhe ti e di shume mire,por gjerat sa me shume tua vesh veshin me shume merzit veten,me shume rendesi i jep te tjereve.E mira eshte ti lesh te besojne ne versionet e mendimet e tyre.Jeta jone ne virtualitet eshte 1 ore po them.Kush eshte ai/ajo qe meriton vemendjen tone?!
Fol e qesh dhe harro cka the duhet te jete likemotivi i kesaj pune😝🤣
Po moj shoqe po,po mirë që e ke ti lool
Por ishte patjetër t'i përmbahem temës 😂
 
U be kohe qe verdallisemi ketu zemer dhe ti e di shume mire,por gjerat sa me shume tua vesh veshin me shume merzit veten,me shume rendesi i jep te tjereve.E mira eshte ti lesh te besojne ne versionet e mendimet e tyre.Jeta jone ne virtualitet eshte 1 ore po them.Kush eshte ai/ajo qe meriton vemendjen tone?!
Fol e qesh dhe harro cka the duhet te jete likemotivi i kesaj pune😝🤣
Pse kot bej une kur te them @Yara o Bobe oreee 😂
 
Asgje sme acaron me .tash sa vite neper virtualitet ca nuk mesova ca nuk kalova.sa najher them shyqyr qe eshte se mesoj gjera qe si di per vete 🖕
 
Me acarojne disa qe thone nuk acarohemi! 🤣
Dardhat! 😁
Thjesht kte periudhe mund te jeni qetesi, por sapo te krijohet mundesia do ziheni e do acaroheni sipas rastit. A thua se nuk jemi te gjithe ketu ne kete vater e nuk lexohemi! 🤣
Sorry for being so honest. 😁
 
Kur japin mend injorantet
Kur bejne moral ata qe skane lene mashkull virtual pa e mbushur me foto nga koleksioni vjeshte ptanvere
Kur bejne si te indinjuar ata qe pergojosin e shpifin gjithe kohes
Kur bejne si te prekur ato qe slene fjale pa thene per te tjeret e kur i kthehen mbrapsht bejne histerizmat e rradhes
Dhe mosmirenjohesit!
🥂
 
Top