• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Baboon

F**k that .......!
Që kom flejt më tepër se 8 orë.

Yeaaaaaaa 😜
 

Baboon

F**k that .......!
Me vete me vete
Skam gje me asnji 😜
Pikërisht për veten e kisha dhe unë llafin mos e gjyko rëndë. Sepese varet si qysh tek ka qene puna ne ato momente kur ke dergu x apo y mesazh 😜
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
I kishin thyer deren komshies sot dhe i kishin hyre brenda me vjedh ne mes te dites. Se kuptoj si e marrin guximin me te hy ne shpi ne mes te dites?!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Bleva nje self-tanner, thashe ta provoj njehere meqe ma rekomanduan....ma beri shalen si afrikane, sa shpejt mori :oops:
 
Top