• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Nxirre plumbin me plumb....e ja ta provojme ihere :p
Dmth ky pllumi me ben pershtypje lool
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Absurde.
Ne gjith vitet e kaluara ne virtualitet ( -3 te fundit) e vetmja... dhe e perseris! E vetmja "fanse" e ish LolaLolli qe eshte treguar e sinqert dhe e paster shpirterisht eshte nje balerine night, modele glamour dhe camgirl. Dhe jo vetem... ka nxjerr dhe kthetrrat per mu.
Do doja ti kapja nje per nje moralistet qe cfare sme kan treguar per jeten e tyre dhe cfare skan kaluar dhe qe me mbushnin me komplimente.

Por sja vlen.
Kur njerzit jan te kalbur nga brenda... preferoj te largohem me heshtje.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Absurde.
Ne gjith vitet e kaluara ne virtualitet ( -3 te fundit) e vetmja... dhe e perseris! E vetmja "fanse" e ish LolaLolli qe është treguar e sinqert dhe e paster shpirterisht është një balerine night, modele glamour dhe camgirl. Dhe jo vetem... ka nxjerr dhe kthetrrat per mu.
Do doja ti kapja një per një moralistet qe çfarë sme kan treguar per jeten e tyre dhe çfarë skan kaluar dhe qe me mbushnin me komplimente.

Por sja vlen.
Kur njerzit jan te kalbur nga brenda... preferoj te largohem me heshtje.
Se mi guardi così, se mi sfiori così
Se avvicini la tua bocca al mio orecchio
Non finirà bene
Ma ti prego no, non smettere
Non smettere mai
La notte è benzina
La notte incatena
La notte è questa faccia allo specchio
E ora cade giù
Pure una lacrima
Nel frattempo sto ridendo
Sento una musica ogni volta
Che ti sto accanto quando ti perdo
E poi ci ripenso come se fosse la fine del mondo
No, non avere paura
Quando vai a dormire sola
Se la stanza sembra vuota
E se senti il cuore in gola
Non avere paura
Mi prenderò cura, io di te
Se ti abbraccio così
Se ti stringo così se
Appoggi la tua testa al mio petto
No foto no no
No tutto no no
Ci siamo solo noi
Ci siamo solo noi

Sento una musica ogni volta
Che ti sto accanto quando ti perdo
E poi ci ripenso, come se fosse la fine del mondo


No, non avere paura
Quando vai a dormire sola
Se la stanza sembra vuota
E se senti il cuore in gola
Non avere paura
Mi prenderò cura, io di te
No non avere paura
Quando a un tratto si fa buio
E la luna non è accesa
E vorresti una parola
Ma hai solo un rossetto
Mi prenderò cura, io di te
No, non avere paura
Quando a un tratto si fa buio
E la luna non è accesa
E vorresti una parola
Ma hai solo un rossetto
Mi prenderò cura, io di te

No non avere paura
Non avere paura
Quando vai a dormire sola
Non avere paura
Vorresti una parola
Vorresti una parola
Non avere paura
Mi prenderò cura, io di te.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Instagrami qe eshte bere i gjithi i zi sot dhe vipat tane shqiptar qe jane te indinjuar qe eshte vrare nje afrikano-amerikan ne US.
 
Last edited:
Top