Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Po degjoj ulerima
Bertitje
Fjale te renda
Perplasje ne disa shtepia ktu afer... si cdo nat.
Ne nje fare menyre ndihem e lehtesuar dhe e lumtur qe ne shtepine time mbizoteron qetesia absolute.
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Vetja ime
Si nuk zë mend o kafsh ?‍♀
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Vetja ime..lere se shkoj deri ne 3km pa paten shofer..po edhe me larg shkoj Pa sigurim te makines??plus polic hasa ne dy vende dhe nuk me ndaluan...

defenitivisht njeri me fat jam??
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Nja 2 grerza qe s’po me len rehat...5 veta dhe veç mua mu ngjiten qe i kam tmerr! ?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Me ben pershtypje qe kta burrat e ktyre “VIPsave” shqiptare te gjith dalin trafikant ne fund.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
'VIP' nga ato qe kerkojn fame duke blere trokitje ne youtube dhe ndjekes ne insta, dhe me selfie ne Dubai me leket e dashnorit?
Pikerisht, kta te vetdeklaruarit VIP. Avokate tjetra, burri trafikant. ?‍♀️
 
Ah po edhe kjo.

Studim amerikan mbi 190 000 persona.

Sa me i larte te jete niveli i vitamines D ne organizem aq me pak mundesi infektimi nga covid 19 ka njeriu.
Deri ne 54% me pak mundesi infektimi.
I bie te pergjysmosh shanset?
Problemi eshte qe vitamina D gjendet shume pak te ushqimet dhe me shumice ne natyre, ne rrezet e diellit.

Por ne farmaci mund te blihet kokrra vitamine D qe zevendesojne rrezet e diellit.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Po bleja disa gjera,dhe kur dal nga dyqani vura re njerin qe me qeshi.
Dhe une qe mora celularin,duke pare fytyren se mos isha bere diku pis :):).
Te qesh tjetri kot se koti.
Meshkujt ;).
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Si pastrohet leku nepermjet bankave me te fuqishme ne bote pa pikë problemi.

B7E7DA95-2B08-4C3B-A45B-A343652616CE.jpeg
 
Banakierja bulqizake e lokalit ku pi kafen qe tregon racizem me sirianet????
S'kam asgje me bulqizaket, kam me ata qe paragjykojne ngjyren, prejardhjen, statusin social
 

Hope

◕‿◕
Sirianet na flliqen tu vjedh!
Ska pas asnje shqiptar qe ka ikur jashteshtetit qe ka vjedhur?! Sidomos fillimet e emigrimit...
Te njejten gje kane thene per ne....
Pse? Kush guxon te iki i pari te leri shtepine e vete?
Pse vjedhin?
Niveli arsimor qe kane e mundesia te fitojne leke?
Nuk dua te me keqkuptoni se dua te perfaqesoj dike qe vjedh, sepse spo e bej, por thjesht te mendoni pak me larg se sa imazhi i pare "sirianet vjedhin"
 
Sirianet na flliqen tu vjedh!
Nuk eshte arsye qe ti paragjykosh te gjithe.
Keta qe them une erdhen ne lokal dhe kerkuan nje kafe si njerez.
I ofrova kapucino, briosh dhe nga nje shishe uje.
Ajo kapucinon ja beri ne gote plastike, ujin ja dha pa gota edhe pse ishin te ulur ne tavoline.
Njeri nga ata po i thoshte-
I lare jam, ere nuk mbaj, nuk bera asgje te keqe, pse kerkon te me largosh?
Dhe kishte te drejte.
Sidoqofte cdo gje ok, per sa kohe ishte Robin Hoodi aty ?

@MaYaDa raciste?
#Poshte racizmi
#Rrofte MaYaDa
 

SunFIower

Don’t touch!
Ska pas asnje shqiptar qe ka ikur jashteshtetit qe ka vjedhur?! Sidomos fillimet e emigrimit...
Te njejten gje kane thene per ne....
Pse? Kush guxon te iki i pari te leri shtepine e vete?
Pse vjedhin?
Niveli arsimor qe kane e mundesia te fitojne leke?
Nuk dua te me keqkuptoni se dua te perfaqesoj dike qe vjedh, sepse spo e bej, por thjesht te mendoni pak me larg se sa imazhi i pare "sirianet vjedhin"
Spo them qe shqiptaret jan me te mire jo
Po sigurisht esht me e lehte te drejtosh gishtin nga tjeret sesa nga vetja
 

SunFIower

Don’t touch!
Nuk eshte arsye qe ti paragjykosh te gjithe.
Keta qe them une erdhen ne lokal dhe kerkuan nje kafe si njerez.
I ofrova kapucino, briosh dhe nga nje shishe uje.
Ajo kapucinon ja beri ne gote plastike, ujin ja dha pa gota edhe pse ishin te ulur ne tavoline.
Njeri nga ata po i thoshte-
I lare jam, ere nuk mbaj, nuk bera asgje te keqe, pse kerkon te me largosh?
Dhe kishte te drejte.
Sidoqofte cdo gje ok, per sa kohe ishte Robin Hoodi aty ?

@MaYaDa raciste?
#Poshte racizmi
#Rrofte MaYaDa
Eee jam icikk po jo aq ekstrem sa mbone ti :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top