Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

SpaceGirl

BimBumBam
Mmmmm
Gjeja e pare eshte qe vdes te flej me dritat e pemes ndezur 🥰
Mduket se do e lej pemen gjith vitin aty ku eshte ahahahahaha
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Nuk e di pse por kohet e fundit me terheqin shum kto lloj muzikash.
Dje nga ora 3:30 u ula per te pushuar,dhe vura kte melodine ne sfond.
Fillova duke u ndjere cuditshem,sikur trupi im nuk po e ndjente me shtratin.
Edhe tek pjesa e parme e kokes sikur po ziente uj me vale.
Nuk e kisha ndjere kurre me pare dicka te tille,u habita.
 

SpaceGirl

BimBumBam
Nuk e di pse por kohet e fundit me terheqin shum kto lloj muzikash.
Dje nga ora 3:30 u ula per te pushuar,dhe vura kte melodine ne sfond.
Fillova duke u ndjere cuditshem,sikur trupi im nuk po e ndjente me shtratin.
Edhe tek pjesa e parme e kokes sikur po ziente uj me vale.
Nuk e kisha ndjere kurre me pare dicka te tille,u habita.

🖤 You are welcome 🖤
Duart mbaji hapur dhe te lira qe te rrjedhi lirshem energjia (jo drejt teje)
 

jana80

Super Moderator
Njo koleg i them te jep azienda 1000 eu ne vit per te gjith jeten si premio e pergjigjet,ah ok po filanit(nje omologu te tije) sa i keni dhene??
Ah te kisha mundesone te ja hiqja do e beja pa pike pendese!!!
 

SpaceGirl

BimBumBam
Skandal. Qytet i vogel por prap si prap spushojne vandalizmet/vjedhjet neper shtepi, vjedhjet ne makine...
Sot po me tregonte nje cift i vjehter qe kishte harruar celsat brenda makines...
Kur u kthy pas 5 minutash, makina nuk ishte me aty... beri denoncimin e te gjitha.
Ne dark, makinen e gjeti afer shtepise te vet! Dhe skishin vjedh asgje... kshu qe kush e di per cfare e kan perdor ose thjesht kan dash me i ber nje shaka te rend.
No comment.
No comment.


20201218_125407.jpg
 

SpaceGirl

BimBumBam
Njo koleg i them te jep azienda 1000 eu ne vit per te gjith jeten si premio e pergjigjet,ah ok po filanit(nje omologu te tije) sa i keni dhene??
Ah te kisha mundesone te ja hiqja do e beja pa pike pendese!!!
Njoh nje te till 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Jemi qenie materialiste e pangopur.
Mu dhe ato 1mij mi heqin se thon "po deshe, po sdeshe gjejm tjeter" lol
 

Desa

“The truth can be a bad choice for a wise man”
Dëshira të mësoj greqishten për të komunikuar me të në një mënyrë tjetër 😁
 

Hope

◕‿◕
Njo koleg i them te jep azienda 1000 eu ne vit per te gjith jeten si premio e pergjigjet,ah ok po filanit(nje omologu te tije) sa i keni dhene??
Ah te kisha mundesone te ja hiqja do e beja pa pike pendese!!!
Eee njerez te tille smbushin.... cte duhet ty komshiu!!!

Sa per temen, u tunda, u shkunda, mblodha raqet dhe ja mbatha :p
 

Baboon

Relax
Stavro & Stavros....
P.S my good friend we'll always have kosi kos 😁
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Ky komenti ne Fb,po e sjell dhe me emer,e thyej privatesine e dikuj qe sja kam iden ne fakt kush eshte,por si munden te shprehen keshtu,ne komente e diskutime publike?!
Jon Adam Belushi.
Nje femer qe vetem ha e trashu smund te jete e holle ne ide
 

Endrra

VIP
Ky komenti ne Fb,po e sjell dhe me emer,e thyej privatesine e dikuj qe sja kam iden ne fakt kush eshte,por si munden te shprehen keshtu,ne komente e diskutime publike?!
Jon Adam Belushi.
Nje femer qe vetem ha e trashu smund te jete e holle ne ide
E ka pas fjalen per Merkel 🧐
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Ky komenti ne Fb,po e sjell dhe me emer,e thyej privatesine e dikuj qe sja kam iden ne fakt kush eshte,por si munden te shprehen keshtu,ne komente e diskutime publike?!
Jon Adam Belushi.
Nje femer qe vetem ha e trashu smund te jete e holle ne ide
Une them qe pas ktij postimi fshihet nje femer dhe ja dedikon asaj qe i ka marre te dashurin e zemres se nuk ka shpjegim tjeter.🙈
 

jana80

Super Moderator
Ku qeni lol

Une thash mos po. Udhetoje ti hahhah

Thash e paska canten verorw hahah
Haha pse zotrote me imagjinon me ate lloj kepuce 40vjece??? Jo, jo relax jam rob i thjeshte pa leopardime!
 
Top