Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

SpaceGirl

BimBumBam
Kur jam ne faz rigjenerimi dhe e shkeputur shpirterisht nga realiteti, me afrohen kafshet ne menyre obsesive... sidomos qente (macet kan natyr difidente por ne fakt ktu ska shum qe dalin nga banesat).
Kisha koh qe skisha me ket ndjesi... dhe un as nuk i kam qef qent lol
Nje husky sy akull anashkaloi me shum indiferenc ledhet dhe thirrjet me embelsi te dy femra te tjera qe adhurojne qent (ishim te treja aty dhe un mbrapa)... spushoi nje sekond duke me puth dhe kerkuar vemendjen time. Mu hodh ne qaf...

Kurse tjetri ndaloi para vetrines nderkoh qe po mbyllja deren. Pronari i qenit vazhdonte ta terhiqte por hic, u ul dhe nuk levizte per qamet... i buzeqesha, e salutova por me shikonte ne drit te syve...
U detyrova te rihapja deren pas ja 2 minutash dhe ta ledhatoja mir e mir. Cuni me kerkoj ndjese por skishte pse...
Dhe vetem atehere, u cu dhe iku i kenaqur. Sikur e kishte per mision.
 
Jam zgjuar nje ore me vone se normalisht.
Ka diçka qe nuk shkon😁
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Kemi ndertuar shtepi e banese ne shtrat lumi dhe ankohemi na mori lumi.
 
Ato vaksinat qe bene dje ne stadium.
As u mor vesh ca ishin, as nga vinin, as kush i solli, as si do behen, asgje prej gjeje.

Me keq akoma justifikimet qe perdori psikopati dhe ministrja e shendetesise, i shtuan me shume dyshimet dhe u bene edhe qesharake madje🤔
 
Pershtypja 2

Whats up ka vendosur ti kaloje te dhenat e perdoruesve te saj platformes se fb.
Kane filluar ikjet masive nga whats up.
Po mendoj ta bej edhe une🤔

Signal apo telegram?
Apo hiç asnjeren?
 

Shej

Sirius
Pershtypja 2

Whats up ka vendosur ti kaloje te dhenat e perdoruesve te saj platformes se fb.
Kane filluar ikjet masive nga whats up.
Po mendoj ta bej edhe une🤔

Signal apo telegram?
Apo hiç asnjeren?


Nuk e besoj kete. Dhe pse ai qe ka FB ka dhe wsap e insta tani..

Telegram me sjell nostalgji lool
 
Nuk e besoj kete. Dhe pse ai qe ka FB ka dhe wsap e insta tani..

Telegram me sjell nostalgji lool


Dikur perdorja ICQ (ruse), ndoshta i kthehem kesaj😁
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Me beri pershtypje per mire.
Qe do kete internet falas,zona rreth Akropolit per te gjithe vizitoret dhe turistet 24 ore.
Gje e mire.
Por mbi te gjitha,sa mire investojne ne opsionet qe ngrene akoma me larte atraksionin turistik.
 

Mennel

_/\__________________________.
Staf në FV.AL
Nje pershtypje ketu ne fv, por spo e them
Se mos I hap telashe vetes kot lool
 

jana80

Super Moderator
Sot kam bere aksident, me preu rrugen nje makine e bummmm..
Asgje me rendesi mori pasqyren e makines se punes.... nderkohe ndaloj, kur shoh makina qe me preu rrugen as qe ndaloj..
(Sot e gjithe dita ka qene stress total )
vendosa ti shkarkoj nervat tek ky/kjo pirat/e rruge e ndjek i nderpres rrugen pas 5 km (nderkoh sdi sa here i kam rene borise)
Ne fund ndalon zbres,zbret e shikoj kishte aty tek 60 vjec... mendoj sikur te ishte im ate ...cti thuash ketij tipi???
Je mire zoteri?
Ai ngaqe priste sherr nisi justifikimin jopo un skisha ku te ndaloja....
Cme beri pershtypje qe max i nervave ishte ta ndaloja dhe ti thoja
je mire??
 

Delirium

No description ...
Sot kam bere aksident, me preu rrugen nje makine e bummmm..
Asgje me rendesi mori pasqyren e makines se punes.... nderkohe ndaloj, kur shoh makina qe me preu rrugen as qe ndaloj..
(Sot e gjithe dita ka qene stress total )
vendosa ti shkarkoj nervat tek ky/kjo pirat/e rruge e ndjek i nderpres rrugen pas 5 km (nderkoh sdi sa here i kam rene borise)
Ne fund ndalon zbres,zbret e shikoj kishte aty tek 60 vjec... mendoj sikur te ishte im ate ...cti thuash ketij tipi???
Je mire zoteri?
Ai ngaqe priste sherr nisi justifikimin jopo un skisha ku te ndaloja....
Cme beri pershtypje qe max i nervave ishte ta ndaloja dhe ti thoja
je mire??
Pse sme telefonove ? 😡
 

Endrra

VIP
Sot kam bere aksident, me preu rrugen nje makine e bummmm..
Asgje me rendesi mori pasqyren e makines se punes.... nderkohe ndaloj, kur shoh makina qe me preu rrugen as qe ndaloj..
(Sot e gjithe dita ka qene stress total )
vendosa ti shkarkoj nervat tek ky/kjo pirat/e rruge e ndjek i nderpres rrugen pas 5 km (nderkoh sdi sa here i kam rene borise)
Ne fund ndalon zbres,zbret e shikoj kishte aty tek 60 vjec... mendoj sikur te ishte im ate ...cti thuash ketij tipi???
Je mire zoteri?
Ai ngaqe priste sherr nisi justifikimin jopo un skisha ku te ndaloja....
Cme beri pershtypje qe max i nervave ishte ta ndaloja dhe ti thoja
je mire??
Fix keshtu 70 vjec shoferi...miopi te theksuar dhe sme kish pare fare.. dhe une e lenduara u ndjeva keq qe ai ishte ne ate situacion.
 

jana80

Super Moderator
Fix keshtu 70 vjec shoferi...miopi te theksuar dhe sme kish pare fare.. dhe une e lenduara u ndjeva keq qe ai ishte ne ate situacion.
Ske cben .. kur te bie per pjese duhet durim :)
Ne fund e rendesishme qe ishim mire te dy palet ..
 
Top