Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

jana80

Super Moderator
Jo ai si kokrra e molles .. une perfundova ne spital .. po ne kete rast smund as te nevrikosesh ..se kemi zemren e bute .
.... eh, duhet edhe pak helm . Gjyshja ime thoshte edhe ilacet kane helm :)
 

Tomka

Anëtar i ri
M'erdhi gjynah per nje paciente me Covid (e cila ka nderruar jete) qe ishte detyruar te paguaje 8 milion lek te vjetra per ti sherbyer dhe ta mbanin ne jetë. E mashtruar nga nje sanitare qe hiqej si infermiere cdo dite i paska marre nga 200 mije lek te vjetra dhe ne fund as uje nuk i conin per te pirë 😔.
 

Desa

“The truth can be a bad choice for a wise man”
Dëbora që vazhdon na bën dimrin - dimër 😍
 

Shej

Sirius
M'erdhi gjynah per nje paciente me Covid (e cila ka nderruar jete) qe ishte detyruar te paguaje 8 milion lek te vjetra per ti sherbyer dhe ta mbanin ne jetë. E mashtruar nga nje sanitare qe hiqej si infermiere cdo dite i paska marre nga 200 mije lek te vjetra dhe ne fund as uje nuk i conin per te pirë 😔.

E degjova dje ke fiksi. Dhe imagjino sa te tjera raste ka.

Mos flasim ketu per laboratoret dhe spitalet private ca zhvatje kane bere kur njerezit e shkrete kane qene ne hall jete a vdekje. Edhe shteti rri ha darka ke nusreti.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Njera ne pune qe m’çan drrasat gjith diten! Une me lugën me porridge ne goje, tu henger mgjesin.
Ajo: So, are you happy E? 🤔
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Sja fute me luge ballit lool
Ma hoqi trurin! Po mundohem mos ta shpreh me fytyre qe she’s annnoying me, por eshte e veshtire! Edhe kur ve kufjet ne vesh, prape s’me shqitet 😂
 

Mennel

_/\__________________________.
Staf në FV.AL
Ne fakt ka shume kohe qe me ben pershtypje nje kenge.
Deri ku ka shkuar urrejtja ndaj Shqiptareve:
Nje pjes te kenges:
Nxirreni shtizen dhe sulmoni shqiptarin, vriteni ate. Mile vrite ate

 
Chuck or not Chuck?
Nje nga protestuesit e Capitol Hill.
Menaxheri i tij thote qe nuk ka qene ai, protestuesit e tjere pohojne se ishte ai.

chuck-norris-11-1408280.jpg
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Paradite dje diell pastaj shi.ne mbremje bore
Sot diell prap .duhet me shku ne pune me valixhe me rroba sipas kohes 🙋‍♀🤦‍♀️
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Vetja,kam filluar te kuptoj se sa ndryshojme,tek udhtojme ne kohen e diteve tona. :))
 
Vesa Smolica qe pyet-
“A ma nxeht mrena a jashte? ”😁
-640-0-6002f17d8d49e.jpg


Vallahi as mrena e as jashte, mu m'kapi vapa direkt😝
 
Top