Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Hope

◕‿◕
Qe njenit i kishte dhan urdher e dashura du 100 tranafila dhe ai i shkreti kishte vetem 100 euro ne xhep kishte shku te dyqani luleve duke i than ban ulje cmimit ???? kuku cfar burrash e kuku cfar grash qe duan vetem ti hapen shoqeve me foto ?
Po ti pse i qan hallin? Ashtu si ajo i jep urdher per dhurata, ashtu ai mer shperblime ne menyra te tjera....
Nqs ai e ka zgjedh dhe rri me te, seshte me i hajrit se ajo...
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Po ti pse i qan hallin? Ashtu si ajo i jep urdher per dhurata, ashtu ai mer shperblime ne menyra te tjera....
Nqs ai e ka zgjedh dhe rri me te, seshte me i hajrit se ajo...
Jo spo i qaj hallin atij, po me vjen keq ku e kan qu vedin njerzit.Shum ulse per nje mashkull e per nje femer. Jo jo njesoj jan rryp mas rrypit ?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Kur takon njerzit pas nje kohe shum te gjat..sa interesat eshte jeta si te rikthen ato kohra?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Cthoshte dentisti? Ju kujtuan dhembet e tua te qumeshtit? :lol:
Po si jo.madje i kish rujt aty ke sirtari si suvenir?
Ps.sot deshta me kap nga floket sa me nerva me beri.po dreqi eshte bere qeros?
 

Desa

Felix - Culpa
Theva: rule number 1 never be number 2 ....
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Po flisja me nje komshien time (e kam si gjyshen time dhe e konsideroj pjese te familjes). Per Vit te Ri u nda burri nga jeta. Po e kujtonim sot dhe me thote "nuk jam aq mire, me ka ngel pishman qe i bertisja dhe e qortoja shpesh, kur ne fakt ai ishte ai qe e mblidhte familjen bashke dhe na falte te qeshura". U preka dhe po mendoja that's real love right there.
 

Rinaa

mjau
kam nje kusho ne itali ..simpatike..ska difekte ne fytyre..e dobt edhe ka lind dy fmi kto vitet e findit , na fillimi 30 ..der tani ka qene ok ..mar vesh se donka te beje nderhyje pastike ne fytyr dhe bark

mos thash me vete mpaska ik per lesh kusherira ...ajo ska nevoje fare ...qe tani tja nisi me kto...boh
 

SunFIower

Don’t touch!
kam nje kusho ne itali ..simpatike..ska difekte ne fytyre..e dobt edhe ka lind dy fmi kto vitet e findit , na fillimi 30 ..der tani ka qene ok ..mar vesh se donka te beje nderhyje pastike ne fytyr dhe bark

mos thash me vete mpaska ik per lesh kusherira ...ajo ska nevoje fare ...qe tani tja nisi me kto...boh
Dmth ne qe kemi celulit mos te flasim fare?
 

Hope

◕‿◕
Sot me rridhte dushi dhe e rregullova. #FeelingHidraulike lool
Qenke kushurir me @WxP :lol: .


Pershtypja dites: Hasani qe me pyet "po mire nga vjen ti?" I pergjigjem.... Ai: Aaa vend historik...une vij nga Gjakova.
Po sa vjet ke ketej? Aaa spaske shume:lol::lol::lol: e me tej i thash diten e mire se do kishte vazhduar deri neser pyetjet.

Une deri me sot, skam guxuar ti bej interogator nje njeriut qe se kam pare asnjehere ne jeten time e qe e takoj ne rethane jo-shoqerore... me duket shume intruzive menyra e te pyeturit e disa njereze.
@Arfenilla HELP!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kshu osht kur do me bo pushime në Shqipëri lool jepi i qinshe hidraulikut n'dor kishe kry punë, ishalla s'ke ca noj tub lool
Me pelqen te sfidoj veten (edhe babin) ne kte rast qe po i vinte verdalle dhe s'po e gjente dot gjalle ne bote ku e kishte problemin lool
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Qenke kushurir me @WxP :lol: .


Pershtypja dites: Hasani qe me pyet "po mire nga vjen ti?" I pergjigjem.... Ai: Aaa vend historik...une vij nga Gjakova.
Po sa vjet ke ketej? Aaa spaske shume:lol::lol::lol: e me tej i thash diten e mire se do kishte vazhduar deri neser pyetjet.

Une deri me sot, skam guxuar ti bej interogator nje njeriut qe se kam pare asnjehere ne jeten time e qe e takoj ne rethane jo-shoqerore... me duket shume intruzive menyra e te pyeturit e disa njereze.
@Arfenilla HELP!
Pse tashi po i njef Shqiptarët ti ?
Mbaj mënd ca kohë po punoja në një vend në Suedi, vënd i humbur që edhe suedezët nuk e njifshin. Ktej më pytshin me detaje robt aaa ehe ehe a thu punojn ke Google maps lool
P.S meqë ra llafi ngat ca vendi në Gjakovë ?
 

Hope

◕‿◕
Pse tashi po i njef Shqiptarët ti ?
Mbaj mënd ca kohë po punoja në një vend në Suedi, vënd i humbur që edhe suedezët nuk e njifshin. Ktej më pytshin me detaje robt aaa ehe ehe a thu punojn ke Google maps lool
P.S meqë ra llafi ngat ca vendi në Gjakovë ?
Po seshte se tani po i njoh shqiptaret po rrobi mban nje fare distance kur duhet. Seshte se u takuam ne treg e hajd te pim nje kafe te njihemi me mire :lol:

Une nuk pyes detaje, sepse e di qe me tej me pret 30 minuta pyetje pergjigje si me qene ne polici :p. Sa me shkurt tja pres, aq me mire :d
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Qenke kushurir me @WxP :lol: .


Pershtypja dites: Hasani qe me pyet "po mire nga vjen ti?" I pergjigjem.... Ai: Aaa vend historik...une vij nga Gjakova.
Po sa vjet ke ketej? Aaa spaske shume:lol::lol::lol: e me tej i thash diten e mire se do kishte vazhduar deri neser pyetjet.

Une deri me sot, skam guxuar ti bej interogator nje njeriut qe se kam pare asnjehere ne jeten time e qe e takoj ne rethane jo-shoqerore... me duket shume intruzive menyra e te pyeturit e disa njereze.
@Arfenilla HELP!
Po mir moj shoqja shpresa se kendej kufirit kshtu jan njerzte?sa te takoj duan ti tregosh dhe zorrt e barkut..sikur je para gjyqit?
Mbaj mende kur iknim ne ulqil..gjith rrethi ku beni plazh u familijarizoshim?
Ne shqiperi kte te mir keni.nuk ju intereson asgje per njerzit se nuk i njihni..?

Ps..po ty moj ?mbase nuk ka pas fai hasani se te ka pyt..kushe e di pamja jote i ka marr mendjen te gjorit..jam shumm e bindur se tani ai ne shpi kur ka shku ..ka then kshtu;valla ish ni qik e shqipris shum e mir.me kan mi than per djal te rrustemit???(te thasht pikrisht si thon kendej)
 

Hope

◕‿◕
Po mir moj shoqja shpresa se kendej kufirit kshtu jan njerzte?sa te takoj duan ti tregosh dhe zorrt e barkut..sikur je para gjyqit?
Mbaj mende kur iknim ne ulqil..gjith rrethi ku beni plazh u familijarizoshim?
Ne shqiperi kte te mir keni.nuk ju intereson asgje per njerzit se nuk i njihni..?

Ps..po ty moj ?mbase nuk ka pas fai hasani se te ka pyt..kushe e di pamja jote i ka marr mendjen te gjorit..jam shumm e bindur se tani ai ne shpi kur ka shku ..ka then kshtu;valla ish ni qik e shqipris shum e mir.me kan mi than per djal te rrustemit???(te thasht pikrisht si thon kendej)
Po une yll i papare, ra permbys Hasani per mua :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top