Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Arfenilla

Themelues i Forumit
Po sme duhet mua bmw-ja tij, kam kerrin tim une.
Shume i bukur, fiks tipi mashkullit qe me pelqen mua!
Po mir pse nuk i dhe add?
Po ti i ke dhen bese iliazin prandaj i refuzon?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Une ti jap add? Une i kam teper bezdi meshkujt qe bejne interesantin e fillojne abordimin keshtu. Larg meje :lol:
Ahhhh shoqe nuk e din gjith se ty duhet me tu perkule ne gjunje ose me heq kapelen per njohje??
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Jo moj, aspak sduhet teater, por thjesht respekti hapesire individuale. Smund te vish te me besh 300 pyetje sepse une sta kam borxh te te pergjigjem.
Po ktu po ti bejm 100000 miljon pytje tek tema e ndryshme dhe po pergjigjesh?apo vetem se ishte nga ks nuk doje afersi?
Mbase ka qen familjar imi??
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top