Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Nje recet gatimi ,qe e lash ne gjysem,pasi ishte e mbushur ne vaj. pffff
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Skandalet seksuale dhe abuzive, qe kane plas keto dite ne Greqi ne eliten e artisteve te Teatrit e me gjere.
 
Mbrin miresia vetem nga ata qe jane nga fshati "Na". Kurse miresia e atyre nga fshati "Nem" as nuk niset fare, harroje..
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Saimiri tek Love Story
Meqe u ngop nga puthjet e atyre vajzave ,ne fund zgjodhi nje atyre ju la kujtimet?
Edhe thon,Paraja nuk eshte asgje?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Fakti qe me flihet vetem kur jam jashte krevatit
Mahhh
 
...pasi parkova veturën ,përballë në anën tjetër të rrugës një goce I afrohet një burri që kishe parkuar e rrinte në makin me kokë varur (rreth 75vjç) e fliste e tronditur.
I afrohet një goce tjetër e thirrë në cel.

Ulem nga vetura (ma mori mendja se çfarë kishte ndodhur nga pozicioni I atij të moshuarit)

Mundë të ju ndihmojë -pyes dy gocat rreth 25 vjeç,.

Njëra prgj, jo kaq e paska pasur ky I gjori.☹

Pasi mbarova punët e mija kthehem tek makina ....

Auto ambulanca, Policia dhe zjarrëfiksja.

E hidhur por të vdesësh I parkuar nën rrezet e diellit duke ëndërruar, këtë do e dëshiroja dhe unë.
 
Kishte ardhe Nusreti ne Korçe, neser mbledhje qeverie ne Korce?
salt-bay.jpg
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Po i kthehem, ngadal, normalitetit te FV-se ?
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Kjo logo e frstive e FV. Më kujton vitin e ri s'di pse lol
E bukur meqë ra fjala.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nderrimi i nicknames tek anetaret, per kuriozitet, ju be bajat i vjetri apo :p?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top