Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Desa

Felix - Culpa
Me çfar dhe si matet marrëzia njerëzore!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Une se di pse e bera?‍♀️
Me respekt Ivy??

Futu me shpesh se mu desht te klikoj tek nicku yt te shoh se kush ke qene :p
 
  • Mërzi
Reactions: Ivy

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Une e dashuroj notin,por ne uji.
Asfalti i thate me vret.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Rinaa

mjau
e kuptova gabimin :p

kam nje jave qe e shoh se esht serial

u merzitet dhe ju nga qe e kam thene qind her lol

queen of the south quhet

e ke pare?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
e kuptova gabimin :p

kam nje jave qe e shoh se esht serial

u merzitet dhe ju nga qe e kam thene qind her lol

queen of the south quhet

e ke pare?

Jo, sapo perfundova sot "Beyond", 2 sezona. Fillova nje nga Netflixi, "Tribes of Europa".
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Varet cfare shije tfilmave ke. Une koheve te fundit shiqoj me shume science-fiction, fantasy e te ngjajshme.
Per horror, jam duke e percjelle kete tjetrin "El Internado: Las Cumbres", eshte i ri sapo ka dale.

 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po e kam pare kete, anyway thanks = )
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top