Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
????????????

Kur do ndodhi dicka pozitive?
Jam gati te shkel prap kak qeni rruges
 

Desa

Felix - Culpa
Kur bej ndonje koment ne forum, futem perseri dhe nuk arrij te gjej temen , ku sapo postova..... me duket se me ka bere vetja ignore?
Dhe mua njëjtë hhahahahahah
Plot tag e askund s’i gjej postimet ?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Objekti u fut ne thes, objekti doli nga thesi, objekti u fut prape ne thes. Ma ben trurin dhalle, humba fillin ?
Screenshot_20210304-184354_Chrome.jpg
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Keto rregullat me koti qe kan vu ketu. Njerzit plot ne dyqane supermarkete. Vjev puna ne lokale restorante 1 person thot ne tovaline ?‍♀️?‍♀️
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
E nje te diele qe thua me vete,sot do pushoj.
Mos o zottt,duhet me ju fut shpise me themel,plus me gatu.
Me keq e diela per nga ngarkesa se ditet e javes.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top