Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

cent

...Lontano
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Titulli: Prej kujt kane frike meshkujt?
Dhe pergjigjet i kan dhen vetem femrat :p lol hahahah
 

cent

...Lontano
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Diell per qejf sot, Filluan gocat te nxjerrin barkun. :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Fitorja e barces:nanana:
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Pata deshire qe Bracelona te humbas , po per fate te mire fitoi , per te mposhtur dhe turperuar nga Reali !
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

KissShpirto???dafuq seriozisht e kane kta? mos e ngaterrojne forumin me palomen :cekic:
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Se marr vesh pse me pelqejne shume gjerat gross mua...thashe po ulem po shof TV per nja 10 minuta kur filloi nje film ku torturohejsh njeri qe ishte i dyshuar per vepra terroriste...jo mo po su shqita me nga TV-ja une.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Tani dembelizmi tek disa ka nje emer...quhet shkrimtari nuk quhet me pertaci.
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

cdo here qe vendos dhe behem gati te mesoj, me therrasin te dal nga shtepia...njerez qe kam muaj pa i pare
i love this :D
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Me se fundi NUK po bie shi ne Tirane! Me ishte futur shiu ne koke. Kohe e bukur. :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Foto e Nicktjeter , se i beri tjert te bejn komente NGJYRA NGJYRA
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

qe s'para me ndodh te jem keshtu 'fresk" si sot :p po qe qenka rehat kur s'e vret trurin per asgje dhe asnje ;)
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Këto kohë më haen veç fruta ... :vetull:
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Koha, Shiu, c'menduri kohe romantike per krevat :S
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Mosprezenca e dikujt ne forum!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Dhimbjet e qafes. Po qe se vazhdon ky diell kshu kam frike do kemi ndezje muskujve. :uff::uff:
 

AjSi

...
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

ky trupi te avatari zanes ma hoqi mendjen :/ apo nuk erdhi edhe vera tashi :(
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Mbreme kampionati ne peshngritje kur Daniel Godelli mori medaljen e arte boooooooooo ca emocionesh :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

kjo foto...po e ka ditur ca eshte shkruar plaka e shkret apo plak mendjehapur thoni ju do jet kjo :D
 

Kila

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Sot
2:41pm
Ai

Prsh.. Nuk kam qene ktej.. Se kam pas ca probleme me shtetin per punen e aksidentit qe bera me motorr... Meqe ti po e mendon se lidhja jone nuk ka kuptim.. C'me mbetet mua te them... Mbase ishte e shkruar te ndodhte keshtu.. Por ta dish se nuk e kam te lehte te ti them keto fjale.. Nuk di cfare te them.. Me te vertet qe mbeta pa fjale kur e lex kete sms.. Mbase mund te jete zgjidhje. Por normal qe nuk eshte me e mira.. Sna mbetet gje tjeter vecse ti urojme njeri-tjetrit me te miren ne jete.. Me vjen shume keq se mbase te kam bere te vuash.. Por nje gje ta dish mire.se edhe une kam vuajtur shume.. Me vjen keq qe po ndahemi keshtu dhe jo balle per balle.. Te uroj me shpirt qe te gjesh dike i cili te te doje me shume se une..por nuk besoj se do egzistoj dikush qe te doje ashtu sic te kam dashur une... Te uroj gjithe te mirat e kesaj jete.. Ate lumturi qe nuk ta dhashe une te ta jape dikush tjeter... Me vjen keq..
3:41pm
Une

Ca problemi ke pas ??? Pse nuk me lajmerove mendon se une skam qen e shqetesuar se ca po ndodh me ty ? Un kam shum koh qe po pres nje zjidhje nga ty dhe nese ke ndonje un jam gati te te degjoj dhe sikur dhe pas shum kohesh ke ndonje zjidhje te lutem me thuaj mbase un do jep duke te dashur akoma . sdua te me urosh qe te me bejne te lumtur kur un ka kaq kohe qe lumturine e enderroj pran teje dhe shpresoj te mos dashurohemm me do jem me e lumtur . Dhe un te uroj gjith te mirat e botes dhe pse me shum dhimbje uroj qe te gjesh lumturin tende qofte dhe me nje vajze tjeter se mbase lumturia jote nuk kam qen un ashtu do jet e shkruar . un shpresoj vetem dicka qe te mos vije nje dit qe te pendohem se te kam dashur dhe jam lidhur me ty se realisht kjo gje te ben te ndihesh ket sepse tani kam mar vesht se kam qen per disa muaj e genjyer si nje budallaqe shpresoj qe kjo mos te me ndodhe me ty dua te te kujtoj gjithmon per mire .
:( :(
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Vafanculo financa It.. -16'000..:(
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

kjo foto...po e ka ditur ca eshte shkruar plaka e shkret apo plak mendjehapur thoni ju do jet kjo :D

lol Bella lol andej nga ty ka ardhur vera para kohe :p

Kila qe flet jerm..

Ah keto pershtypjet e mia :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Asgjë.. :)
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

1 kohe e shpifur :S
 

LoSsT

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Deti ishte vale fare...
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ora 1:18pm e une sa u zgjova nga gjumi ...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top