Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

E pyeta nje dite dikend nga Forumi ketu, thash a di ti diq, spo di si te kontaktoj me Kitty dhe Gloom, pse nuk janë nganjeher ne Forum?

Me kishte kthy pergjigjjen, si te dukem une ty, ju shkoj atyre pas?

hahah sa kam qesh, kur lexova.
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Zgjohem nga gjumi ne oren 17:13 min

iki ne banjo peshohem 74 Kg :
jam dobesuar 1 kg :(
NE ate moment me mori koka ere, pervesh menget
hy ne kuzhine dhe pregatis

1 pjate spageti me ragu
2 berxholla vici
1 frut
1 kos
...shkoj peshohem lol te ka lezet shpirti perseri ne peshe!!:plazh:
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qetesia e heshtur
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ne pune vjen nje politikan edhe na merr gjyse ore kohe, normal qe sdo paguhen me ato
Si sduroi te vente nje here ne pushtet pastaj ne ta vidhte jo akoma pa filluar ihaaaaa , sa e merzitshme politika.
-Gjumi i keq qe bera :(, keshtu eshte kur fle heret dhe zgjohesh nga 4 5 here nga endrra te pakuptime
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ne pune vjen nje politikan edhe na merr gjyse ore kohe, normal qe sdo paguhen me ato
Si sduroi te vente nje here ne pushtet pastaj ne ta vidhte jo akoma pa filluar ihaaaaa , sa e merzitshme politika.

Politika nuk eshte e merzitshme , por njerzit te cilet e bejne politiken mund te jene te merziteshem !

Edhe ti bene politike Nicktjeter per jeten tende p.sh. Po politika jote eshte ne te mire te jetes tende .
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

ky shiu me kete oferten mujore qe ka bere ..qe na cau koken
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Politika nuk eshte e merzitshme , por njerzit te cilet e bejne politiken mund te jene te merziteshem !

Edhe ti bene politike Nicktjeter per jeten tende p.sh. Po politika jote eshte ne te mire te jetes tende .

A flm per skjarimin isha mangut.
Une kam vite qe merrem me studimin e politikes :p, ndaj them eshte e merzitshme :)

Tjeter pershtypje..koha e keqe , koha gabeli fare :p, here shi here diell ihaaa
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

uffff puffff
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

A flm per skjarimin isha mangut.
Une kam vite qe merrem me studimin e politikes :p, ndaj them eshte e merzitshme :)

Tjeter pershtypje..koha e keqe , koha gabeli fare :p, here shi here diell ihaaa

Edhe une nje lende e kam studiuar per Politken e nderuar dhe e kam kaluar me suksese ! Paske nevoj per ndonje ore nga une edhe pse me vite e paske studiuar !
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

uffff puffff

Me ben pershtypje qe Monique paska fillu pune si makiniste treni :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

edhe mua shume pershtypje po me ben.....dhe as na kishte thone gje :p
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe kam gjithmon te drejte lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

qe s'kuptoj nje gje....spo kap sensin...
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Jemi bere ufo! Metro'ne e kam shetitur ne shume qytete te botes por askund s'me ben pershtypje si ne Londer. Ketu, njerezit kane frike te te flasin...gjejne cdo justifikim, perdorin cdo metode vetem per te mos folur:

- bejne sikur flejne
- lexojne
- vene kufje (edhe se nuk degjojne muzike)

Eshte e frikshme per njerezimin sot te pershendesin a te fillojne nje bisede te mirefillte rruges per ne apo nga puna.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

me kane bere pershtypje nja dy gjera

e para:
kur ti konstaton ose shpreh dicka dhe pergjigja te vjen ehhh mos pyet. si psh

personi A: ku je mi shushke ke humb fare
personi B: ja kjo koha na bllokoi
personi A: leje mos pyt per kohen

ps; pate ndonje pyetje mbi kohen???

e dyta

ulesh me pi kafe me shoqe, fillo i diskutim nga kto tipike femerore
filjana u pa me filanin , gjate gjithe bisedes ti nuk flet , pi kafen dhe mendon me veten
te iki fare apo te kthej nai filxhon kafe ne tavoline qe ti shkepus nga keto biseda pa pike vlere?
kur je e perhumbur kshu ne keto dy mendime , degjon nje ze ;
o A... po ti si meno?
dhe ti kupton sa out je ....
pergjigjesh : hemmmm per ca ishte biseda?
dhe me e shkathta te permbledh situaten me dy fjale
prape ti; hemmm tashi kjo biseda juj ka dy gjera.
1. o ju jeni xheloze se ajo tipja o si yll
2. ose jeni aq tarallake sa ne vend te shifni halen tuj , merreni me halet e dynjose
dhe thirra
kamarier hajt te jap i cike leket se po iki....
keto deri tani ...
 

sensuu

sweet
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

ma shpifin ca lende.....se kuptoj pse na i kane lene tani per ne fund qe jam shume e lodhur :(
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kam pare dike qe hante thonjet e vet,po keq fare ama. lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

qe u pajtova me ne fund me mamin , se verte buka e misrit eshte me e mir se ajo e grurit.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

1. Sa qejf, te te zgjojne njerzit te djelen ne 7 te mengjesit, thjesht se skane gjume lol
2. Kush tha qe nuk mund te buzeqeshesh e ne 2 e ne 3 biles e ne 5 te mengjesit, e nqs je pagjume?!
3. Me ne fund po shkelqen djelli :)
tumblr_m00er3mfuM1rqopiyo1_250.jpg
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Pershtypja ime ...Te rralla jan ato femra qe jan te veshura me fasad natyrale po aq te rralla aman saqe mendon se nuk egzistojen me fare (I referohem virtualitetit)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

..cdo njeri i gezohet vikendit vetem un jo! me shum pun me dalin ne vikend se ditve tjera lol
 

Kila

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Me trembin kto filmat horror mlejn dit pa gjum po se di pse jam prap aq shum kurojze dhe kam qef ti shoff pahhh u fixovaa
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ne nje are ne nje lendine
te pashe tek beje pipine
u zgjata me pa ne cik mo mire
po su duk gjo ishte erresire

Nga turpi shpejt e shpejt nxitove
nga hutimi patallonat hap harrove
u munova prap me pa
jo mer vlla su dukte gja

nen hijen e limonit
ti hajshe kajsia
katunari lalit
per ty ka me vdek ija

rruges kur kalojshe
gjith serbes serbes
gomari merte vrull
si me qen mecedez

kur shkonim me lope
kapur dore per dore
zemra ime shkriej
tamon si akullore

kalun i vit
kalun dy vjet
un po pres
e ti po pret

i dite mo sdurova
afer tu afrova
turp mo nuk pata
troc ta kerkova

ti embel me shikove
i trrullos e me habi
hape gojen ene fole
Ca osht sekthii oj ti??
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Nje ndjene inati qe me vjene , se pse po qendroj ne vendin e caktuar dhe me personat e caktuar !
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

termeti i mbremshem, ku me gjeti e ku me shpuri lol
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Njoha nje nga Shqiperia, dhe u cudita, kisha kohe pa njohur nje shqiptar jashte atdheut pa u terhequr sikur ka zbritur nga qielli i 7
Thjeshte bukur kjo gje :)
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Fundjave zakonisht merrem me organizimin e ditlindjeve per femije dhe bej rolin e Minnie...
kush bon me shum qef? PRINDRIT lol

ngela tu bo book fotografik cdo fundjave ahahah
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Vjen Channing Tatum tek shkolla të premten! :lov2::nanana::nanana:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top