Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Grushte mes shqiptareve ne Parlamentin e Shqiperise!
Grushte mes shqiptareve ne Parlamentin e Maqedonise!
Jam ne pritje te grushteve ne Parlamentin e Kosoves?!

Pra miq te dashur rrini pa merak, e fleni dathe, se ceshtja shqiptare eshte ne grushte te sigurta!
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Jeta eshte e bukur....deri tani te pakten :pomgirl:...se kur lumturohesh shume, sikur nuk zgjat.
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Londer - Tirane £37! Nuk bente te mos e prisja. Rrofte British Airways!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

njerez te cuditshem , ne kohe te cuditshme
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ata qe pelqejne simetrine dhe hierarkine, egoistet e pajisur me pseudointeligjence, sa shume qe jane !
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Londer - Tirane £37! Nuk bente te mos e prisja. Rrofte British Airways!

Duhet të jesh frequent flyer besoj apo? Lum si ti.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Sa te lengshme jane kokerr pjeshkat kete fund vere ;)
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Zonjushe ju pelqeu vera?
Po, po shume e mire, vetem se kishte shume domate :lool:

Ishte bo goca tape me dy gota vere :D
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Qe kjo dita sotme te kisha mundesi ta fshija nga kalendari....dmth nisi e bitisi si syte qe ti pelcasin por me nje efekt qe cuditshem

Rikthim ne identitet? Ohhh yeahhhhh
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Zonjushe ju pelqeu vera?
Po, po shume e mire, vetem se kishte shume domate :lool:

Ishte bo goca tape me dy gota vere :D

Po ti me pemethyme merresh a derezi....si bohet ajo ikona qe qit zorret?
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Duhet të jesh frequent flyer besoj apo? Lum si ti.

Po Legally_Sweet. Zakonisht udhetoj me BA pavaresisht se per udhetime transatlantike nuk eshte me e mira por pikerisht per kete shpesh pastaj kam oferta per Shqiperine (jo vetem per vete por edhe per njerezit e familjes). Nuk eshte keq vecse eshte ne periudha off-peak.

Pershtypja e dites se sotme: Ne makine sot mengjes ne nje radio shqip erdhi nje kenge te ciles nuk ja di titullin por kishte fjaline: "ngjyra e kuqe shume i ngjan, eshte e veçante.... Shume interesante lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Te beje njeriu, jeten e tij, intimitetin e tij, teme dite koluareve posht e perpjete kjo eshte nje shperfytyrim i vetvetes :biciklete:
 

Sirius.

Sapiosexual!
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kjo koha e zymte, deshira per te ndenjur ne krevat per te mos bere asnje gje.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

fakti qe arrita te mbyll projektin qe mora persiper....brenda datave te percaktuara

nje big up per veten e ime. :)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Me bejne shume gjera pershtypje, e problemi eshte qe jane pershtypje negative, dita dites me negative

1. Rastesia te ben te zbulosh gjera qe mbase sdo doje ti dije, si psh listen me studentat e "favorizuar" te profesorit X, e harruar ne menyre "idiote" mbi tavolinen e sekretares e cila e hutuar nga pakujdesia saj sdinte si te nxitonte me shpejt te mbulonte listen lol

2. Spo shikoj me njerzit e lumtur ne familje, sikur eshte nje bare e rend te jesh i/e martuar/lidhur dhe me femije, sikur smund te perkushtohesh vetem ne nje vend sepse gjithmon do gjymosh te kesh dicka me shume, jasht rethit familjar. Se di ca shembulli mund te japi nje prind i tille, fundja pse ti kerkoj me vajzes te jete e ndershme, kur mama ben foto me keq se nje adoleshente? Ose babaj ti kerkoj djalit te jete serioz, kur pervete si ngeli me femer pa ngacmuar.....

3. Pergjigja e thjeshte qe "mbase ajo e kishte fajin!". Ditet e kaluara, me zuri syri nje skene qe me prishi humorin, nje burre qe filloj ti shkuli floket, te qelloj me pellemb e me shqelma femren qe e shoqeronte, nderkohe qe ai mbante femijen 2-3 vjecar ne krah! Mua me duket nje sjellje e papranueshme, pavarsisht cfare ka bere apo ka thene ajo. Sdim me te flasim? Te komunikojme? Skemi me respekt per femijen tone? Per ca bashkejetojne dy njerez kur arrine te sillen ne kete menyre.... Gjithsesi dhuna séshte zgjidhje e as nuk ka arsyje shpjegimi.


E qe mos e mbyll ne nje pesimizem total, ka lezet qe ne shtator po lulezon djelli e pavarsisht shembujve negativ, diku diku duhet te "fshihen" dhe njerzit e vecant dhe me vlere per te cilet eshte nje kenaqesi te buzeqeshes!


Shendet:)
freedom1.jpg
 

Kila

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kjo mbesa ime do derguar te Wipeout i pelqen shum te hidhet sa te divani te tavolina ngjitet te dera edhe hidhet , varet te shkallet , vendos kembet te banaku i guzhines dhe varet me koke poshte ... sa me frikson mos rrezohet .. por kur mendoj veten time ne moshen e saj cpunoja neper peme ehhh ...
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Thone qe e mira shperblehet me te mire,e ne fakt ne kete jete hileqare,merr shperblim kush e ka me te erret zemren e shpirtin,fiton ai qe mosmirnjohjen ka mik dhe respektin armik...!!!!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

se nuk i punon akoma chati soulines:murit:
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

...qe me mungon me shume sec e mendoja.... :posta::pc::lovju::qu::qu::qu:
 

sensuu

sweet
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

sa me mungon shkolla :( dhe ankohesha atehere :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Po flitet qe Ilir Shaqiri ka shkrue nje ROMAN. Une edhe nuk jam aq pasionant i leximit te veprave letrare ama qet romanin e Ilirit bash njet se kam me lexu. Veq deshta me kallxu qe, shkrimi i romanit nga Ilir Shaqiri eshte edhe nje fakt i pamohueshem se deri ne cfare degdisje dhe sterkeqje ka mrri letershkrimi dhe leterkembimi me lexuesin ne trojet shqipe.

Rrokullisu e rrokullisu arsimi shqip. More a ka fund sterkeqja?????
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Po flitet qe Ilir Shaqiri ka shkrue nje ROMAN. Une edhe nuk jam aq pasionant i leximit te veprave letrare ama qet romanin e Ilirit bash njet se kam me lexu. Veq deshta me kallxu qe, shkrimi i romanit nga Ilir Shaqiri eshte edhe nje fakt i pamohueshem se deri ne cfare degdisje dhe sterkeqje ka mrri letershkrimi dhe leterkembimi me lexuesin ne trojet shqipe.

Rrokullisu e rrokullisu arsimi shqip. More a ka fund sterkeqja?????
1459196_1557203231160350_3687182347776534672_n.jpg


Bashkë me shokun Rremi , me pikëpyetjet e tij të stilit Evropë apo Europa e të cilët tejkalojnë edhe konceptet filozofike :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top