Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kam ndjesine qe sot do ndodhe dicka, se di akoma e mire apo e keqe por do ndodhe dicka jo e zakonshme ......
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Vrapi mengjesit buze detit sot, me kishte pas marre malli per ajrin e fresket qe te perkdhel fytyren gjate hapave te vrapimit.
Mendova qe do lodhesha shpejt pasi Vite pa bere vrapim.
Por Jo,su lodha fare, cka do thote se shpirti I atletikes ishte gjalle akoma brenda meje,,,: p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Pse ben kotttt o Tul :p lol

Mua pershtypje, me shume se pershtypje ishte nje video me nje mace qe kercente
dhe thosh...une di te kercej, hajde kerce dhe ti me mua etj etj (dhe kjo etj me beri te qeshja ) lol
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Pse ben kotttt o Tul :p lol

Mua pershtypje, me shume se pershtypje ishte nje video me nje mace qe kercente
dhe thosh...une di te kercej, hajde kerce dhe ti me mua etj etj (dhe kjo etj me beri te qeshja ) lol

Ajo te beri te qesh apo e "thata"? :p

Pershtypja ime: meshkujt frikacak, qe i bie te fiket lol ska lezet, o jeni o sjeni meshkuj!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Une si besoj ase zotit !por vetem ligjit ....se me emrin e zotit cdo gje do dal ne shesh...ket e thot Analisti Halil Matosh ne nje debat.. kulmiiiiiiiiii
 

dangerous

* * *
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Merre te mast mami edhe ni thalb hudret me vetin ..çado largon synin e keq ...
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Tirana eshte aq e kendshme ne kohet e fundit, mes te ftohtit kalon para atyre personave qe kane ndezur nje zjarr te vogel per te pjekur geshtenja
apo kur kalon afer lokaleve sidomos Cinnabon kur aroma e kanelles te ndjek dhe ca hapa me tutje.
Eshte e frikshme naten sepse ajo drite e zbehte e llampave te duket vetja ne ndonje skenar filmi horro te rrethuar me mjegull, ama ka dicka..
ka dicka qe me pelqen ne te.
 

Indola

Adiafori otan prepei
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Nje fature pagese 550 euro...!!! :mad:
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Keqkuptimet, qe disaher kur i shikoj ato njerez me vjen te qesh me ze, sepse nje gjuhe flasim dhe smerremi vesh....:jupi:
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Bota nuk qene dhe ska per te qene kurre bardh e zi !
 

Kila

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Waaaa jemi bere me televizor ne dhomm sa te lumtura ee shikojme dhe se besojme ... Waa kemi televizor .. Si vogelushe te lumtura dhe muzika deri ne fund sna dilej as nkafe sonte po duam te rrim me dhomm ... Juve ju duket gje e vogel po per ne jeta funit :p
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Waaaa jemi bere me televizor ne dhomm sa te lumtura ee shikojme dhe se besojme ... Waa kemi televizor .. Si vogelushe te lumtura dhe muzika deri ne fund sna dilej as nkafe sonte po duam te rrim me dhomm ... Juve ju duket gje e vogel po per ne jeta funit ëëëë :p

Uaaaa urime o Kila, tash do rrish gjithë kohen para TV, mos ri pas ores 12 :p sugjerim he :p


U vesh forumi kuq e zi, sa mirë...
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Zakonisht,gjerat qe me duhen,dalin atehere kur kam mbaruar pune edhe pa to.E njejta gje me ndodh edhe me njerezit!
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Aroma e festes edhe ne Forum....
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ndasia e politikes shqiptare edhe gjate festes sone te madhe!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kto ngjyra nga telefoni qenkan shkatarruse
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Me beri pershtypje reagimi i Monique!:puthdoren:
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Cili reagim mo?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Raegimi ne lidhje me ngjyrat pra!
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Punimet ne autostraden Kashar-Tirane! Po bejne mese nje muaj qe kane filluar dhe as kane ndermend te mbarojne! Pamvaresisht se shkaktojne trafik rrugor!

Jetojme ne Shqiperi, ku nje 17 vjecare denoncon tutoret e saj dhe klientet qe jua gjenin, ku perfshihen politikane, biznesmene! Askush nuk reagon mbi kete gje!

Popull qesharak dhe medioval.


Hajduti
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Duaa akommaa gjummmm

Pse nuk flen mi, cfare te mundon?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Edhe kjo:

Një mësuse shqiptare në Kinë - nxënësit kinezë na urojnë Ditën e Pavarësisë

Bota Sot | 28.11.2014 11:03

largea_kinez1417169020.jpg


Mësuesja shqiptare Eda Peshku po i mëson kinezët që të flasin anglisht. Ajo sot edhe i ka bërë nxënësit e saj që ta urojnë Festën e Flamurit të shqiptarëve.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ngjyrat e forumit shum te errta
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top