Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

....qe nuk na ben me asgje pershtypje...
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Gjithnje kam pasur deshire te bej punime druri.Me ka terhequr vetia e drurit per te marre format qe deshiron.
Por ka drunj me berdunglla qe sa ti prekesh marrin krisen e çahen fare, jo vetem qe nuk pranojne pyke por as duar te kujdes`shme qe i punojne plot dashuri.
Eh druuuuuuuuuuuu o druuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
Kur has ne drunj te tille gjeja e pare qe me vjen ndermend eshte-Hajdeeeeeeeeeeeeeeee druuuuuuuuuuuuu me preeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee lol
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Epo tashi... ti shprehesh dikujt deshiren per te biseduar... dhe te te thote prit ti tashi sa te boj ca pompa!

Oh God! :p
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ca bohesh kshu...
Shkova ne nje kancelari... me nje dokument ne dore per ta fotokopju...
Ajo goca qe punonte aty tu me pa drejt e ne sy..!!
U habita se se njifja!
Urdho me tha?
Ma fotokopjo pak kte i thash!
Si e do me tha mu? edhe para edhe mbrapa?
Jo i thash rrofsh... ma bo vetem para!
lol lol
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ca bohesh kshu...
Shkova ne nje kancelari... me nje dokument ne dore per ta fotokopju...
Ajo goca qe punonte aty tu me pa drejt e ne sy..!!
U habita se se njifja!
Urdho me tha?
Ma fotokopjo pak kte i thash!
Si e do me tha mu? edhe para edhe mbrapa?
Jo i thash rrofsh... ma bo vetem para!
lol lol

hahahah vazhdon me mendjen e keqe ti mo :p... tjetra me zotin duke bere punen e vet...ti me ke ti eee :vesyze:
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

1. Njerzit ZEN - qe mbasi ndeshen me nje rrufe te papritur, gjejne ekuilibrin e jetes, edhe zgjedhin rrugen optimiste per te pare situaten me te zeze qe as nuk e imagjinon e jo me ta prisnin ti ndodhi atyre.
2. Nje kukull me zemer te vertet, qe kishte dy sy prej kristali e dy duar trazovace qe kenaqeshin duke me shkulur floket.... Si mos shkrihesh kur shikon nje bebe 6 muajshe qe buzeqesh, e qe gezohet, e qe reagon kur i jep vemendje....Se di si disa njerez mund te braktisin femijet...
3. Nje fije shume e holle hene portokalli, e shoqeruar ne menyre diskrete nga disa yje.... Mbas nje perendi shumengjyresh. Bukur evolucioni qiellit cdo dite...e me bukur kur ndricojne yjet:)
21880-Adorable-Baby-Picture.jpg
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Me bene pershtypje pershtypjet negative ketu :jooo

Per Sot:.. S'di cte them. Vajza me surprizon cdo dite. Po rritet sa hap e mbyll syte dhe une thjesht mahnitem me progressin e saj.
Dita dites i ngjan akoma me shume bashkeshortit, sidomos veset qe mua s'me pelqejne.Lol. Qe sot filloi te shkonte ne cerdhe me syzet maj kokes(i kam blere nje skelet syzesh). Kur e lash atje, i thash hiqi tani se ska diell, jo tha, dhe iku tek femite e tjere tere ledhe me syzet mbi koke... E tmendosh qe ska bere 1 vjec e gjys akoma..

70d7721438fc86a841cb6df6158b2b68.jpg
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Duhet me i msu robve qe respekti duhet merituar.. NUK ESHTE FALAS.
qe te arrinte ta kuptonte nipi kapos kurre sdo ta kisha than... me e forta eshte qe vetem me mu sillet si rob tani lol
kurse te tjeret le ta kuptojn kur tken qef se un i kam van vizen pergjithmon.
koh me perpara do isha zi, do isha gri deri sa te rregulloja gjithcka... por ja qe njerzit ndrryshojne, behen me te kqinj, me te ftoht, me indiferent, me menefregist, me egoist.
 

Aver

VIP
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Konkurenca neper kafeteri. Pervec se kane cmime speciale te kafeve ne mengjes kane fillu qe bashke me kafen te sherbejne edhe ndonje keks apo kroasant te vogel gratis.
Por ky ku jam sot e pasa tepru. E paska sjelle nje kroasant sa nje gjysem buke.

Po vazhdoi keshtu shpejt do te fillojne te ofrojne edhe karkaleca bashke me kafen.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Jane 5 min e para te gjumit jane shume efekt heroain :p qe slidhen me realitetin lol
 

Avokati

Antar Aktiv
Pe: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Eshte me mire te mungosh, se sa te jesh i tepert.!
 

E3

Anëtar i Nderuar
Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

cmira qenka semundje e pasherueshme.te shkuara e dashur.do tete sjell nje komposto tr skaduar mbase te ben derman :)
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Isha ne autobuz... tu flejt gjum si gjithmon.
Zgjohem dhe shof njonin qe po me fiksonte... jo mu jo, gjoksin. Isha me kanatiere nga ato sportivet dhe levizjet e autobuzit bejn tveten lol
Siper tij ishte ulur gruja ose e dashura, ku di un.
Ajo vuri re qe ky po i mbante syt aty dhe mpa me egersi... i kerkoj te dashurit te nderronin vend dhe me kthyn kurrizin.

Kush e ka fajin, un qe kshu mkan bo ?! ajo qe ska fare ?! apo ai i shkreti qe thjesht po enderronte ?! lol lol
 

Fly

Larguar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Isha ne autobuz... tu flejt gjum si gjithmon.
Zgjohem dhe shof njonin qe po me fiksonte... jo mu jo, gjoksin. Isha me kanatiere nga ato sportivet dhe levizjet e autobuzit bejn tveten lol
Siper tij ishte ulur gruja ose e dashura, ku di un.
Ajo vuri re qe ky po i mbante syt aty dhe mpa me egersi... i kerkoj te dashurit te nderronin vend dhe me kthyn kurrizin.

Kush e ka fajin, un qe kshu mkan bo ?! ajo qe ska fare ?! apo ai i shkreti qe thjesht po enderronte ?! lol lol

Duhet te kishim pamje vizive per te gjetur fajtorin nga te dy shkaktaret e "rremujes"
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Duhet te kishim pamje vizive per te gjetur fajtorin nga te dy shkaktaret e "rremujes"

po dihet qe gjithmon un e kam fajin :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Me bejne pershtypje kto shitset e dyqaneve....I them "me jep te provoj nje pale kepuce si kto", veç kur e shof qe m'vjen me krahun te mbushur me çanta. Me thot "kemi dhe kto çantat qe do shkonin shum me kto kepucet, nqfse deshiron te marresh ndonje". Une duke menduar me vete "ik o goc, mos m'prish mendjen dhe ti".
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Gjithmon kam menduar se shpirti njerezor dhe outputet e tij jane ne njefar proporcioni paralel ama kjo ceshtja qe shpirti njerezor i varfer te krijoje outpute te pasura dhe e kunderta me ka vu bukur ne dilem sa nuk di se cfare ti them: Varferi apo pasuri mendore :hmm::hmm::hmm:
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Moda e fundit .....Harbuteri pa hesap
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Meqe ma kujtove... pse i grisin pantallonat ke gjunjet kto gocat se spo e kuptoj... apo qe te mos i bohen pis kur ulen? :p lol

se di Devil....
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Gjithmone me ka pelqyer shume reklama e nike-JUST DO IT!
Shume njerez duhet thjeshte ta aplikojne ne jete.Just Do It....Just Do It.....nothing else!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Gjithmone me ka pelqyer shume reklama e nike-JUST DO IT!
Shume njerez duhet thjeshte ta aplikojne ne jete.Just Do It....Just Do It.....nothing else!

edhe mu me pelqen shume....bile e perdor edhe ne jete :p
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

isha tu pi kafe... vjen nje cun dhe me thot: te boj nji pytje... po i them urdho!
Si ka munci qe ty te rrin floket drejt... un du ti boj tha po sme qendrojn!
Per kete pun i thash duhet te shkosh te pysesh ate qe te ka bo se ajo e di zanafillen!

Wtf... ZOT! Ndaloje boten te lutem... te zbres un!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top