Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ajo qe me beri pershtypje dje ,sot me beri akoma me shum pershtypje . Te ekzistoj vertet ?!
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

1. Binjaket "fallco" - nje kokekuq i dobet dhe i ndjeshem, nje kokezi i shendosh dhe mos-kokcares! Zakonisht midis binjakeve ekziston nje lidhje e vecant, midis ketyre te dyve ekziston nje lidhje per komplezenc, as te pakten miqesi....
2. Dhembet e bardh te zezakeve, ose me mire thene kontrasti midis lekures dhe dhembeve te zezakeve.
3. Fluturimi me tullumbac apo me parashute? Apo te dyja?
img-thing
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

1. qe urrejtja per veganet po me shtohet dita dites... kur te japin dhe leksione jete mooooo kulmi!
2. spo kuptoj cfare i ka ndodh kolegut me te cilin po punoj tani... ne jemi zi si qen deri dje, jemi sha dhe kemi lan kokrren e namit dhe tani mblen brioche nmjes dhe mthot qe kan ndrryshu gjonat dhe tani ka respekt per mu.... skuptoj a ka pesuar nai traum te rend apo e ka lut shoku-kolegu im i vjeter qe te sillet mir !?!?
3. kam fillu te humb interes per njerzit... mos tme rrifet mo asigjo per njeri. Cdo pergjigje e jap pa e vra fare trurin... ato qeshin se kujtojn mos boj shaka por un e kam serjozisht! dhe qeshin...qeshin ... nderkoh qe un verej qe don't care
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

me gjith ato raste se po me bjen te merrem , thash pse vlla nuk e ushtrova profesionin e psikologes!:vape:
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Nese s'ke , shko blije me leke . loool

Ps.. Sot kam 2 pershtypje te dites .

- Me beri pershtypje nje kolege pune- qe sot dha notice per te lene punen ....Me shume fakti qe lajmi erdhi i papritur- Bombe, nuk e prisja/nim.

- Komplimentat e shumta qe kam filluar te marr kohet e fundit nga femrat, ne lidhje me gjoksin ....:inlove:
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

"I dua femrat që nuk kanë jetuar me shumë meshkuj. Nuk pres virgjëri, por thjesht më shumë i dua femrat që nuk janë deri në gjak të ngopura me eksperiencë."
Bukowski
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Sot, koha e bukur .
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Rryli- Fyti/zeri ? :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

hipokrizia e shtuar ne doza maramendese...ngado rrotullohesh e ndesh

duhet me kontrollu e veten se spo ia kam me besen
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Sasia e sheqerit ne gjak...!
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ne kemi mungese te madhe burrash aq sa ankohemi se femrat jane te dhena mbas jetes materiale...
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ne kemi mungese te madhe burrash aq sa ankohemi se femrat jane te dhena mbas jetes materiale...

po ta vjedh per neser kete pershtypjen se me pelqeu....
 
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Moni vec po permende autoren :p

Qielli sonte eshte fotokopje e fytyres sime,vrenjtesire lool lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Moni vec po permende autoren :p

Qielli sonte eshte fotokopje e fytyres sime,vrenjtesire lool lol

copyright kerkohet qe mos perdor ty si cit,....kot kjo tashi
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ok un mendoja qe kisha probleme me veten...
Po tani qe mora vesh qe ka femra qe lejn bukuroshet qe kan prane, sepse nuk heqin dor nga vibratoret lol lol lol
Wait...
....
...
Wtf??!!!!???!!! Lol


lol edhe ti i beson? WtF.
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Ca eshte kjo deshire e madhe per tu duk njerezit,sikur jane ata qendra e botes..pfffffffffff

Welcome to selfi generation! We hope you enjoy your stay. Side effects include constipation, irritation and lack of sex.

Some are not affected because they don't have issues.
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

lol edhe ti i beson? WtF.

Kur me nxjerr nje pjes te koleksionit dhe nuk e ka problem ta tregoj ket histori mes klienteve gjith krenari dhe duke njohur tipin e ish te dashurit, skam pse mos ta besoj lol lol

Pershtypja djeshme se sot eshte akoma heret...
Kapo : po te heq lollyn dhe po te vej X
Kolegu aktual : ma hiq lollyn dhe un po iki fare
Mvjen me qesh sepse kemi punuar 1her bashk dhe shkoj tu u qajt te kapo duke u anku " lolly eshte arrogante... prepotente... agresive .. spunohet me te" dhe iku fare nga puna per nje muaj ahahahahha pastaj u kthy sic bojm tgjith -.-"
 

Marla

Quo Vadis!
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Kjo dita pa makina ne Tirane. Dite e marte, supozohet qe njerezit te ishin ne pune femijet ne shkolla por jo kane marre bicikletat po festojne 1 Majin neper rruge me urdher te Erionit :D
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Komplikimet virtuale, por kjo.. jo qe eshte Pershtypja Kryesore.

Me ben pershtypje kjo Marla, qe arma e vetme qe ka ne dore ... eshte Pushteti , pas ekranit.:mah:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top