Çfarë ju ka bërë për të qeshur sot?

Po ti tironse je 🤣
Jam. Por ne fakt une po qene dialekte kam probleme me te dyja palet dhe jugoret dhe verioret 😄

Mkujtohet kur shkova njehere per vizite tek tezja(martuar me korcar), fliste vjerra saj me mua une shihja tezen t'me perkthente cfare fliste 🤣😅
 
Jam. Por ne fakt une po qene dialekte kam probleme me te dyja palet dhe jugoret dhe verioret 🤣

Mkujtohet kur shkova njehere per vizite tek tezja(martuar me korcar), fliste vjerra saj me mua une shihja tezen t'me perkthente cfare fliste 🤣🤣
Jo un skam problem me asnji kshuqe vakt dimri e jena pa pun iher . Si thu ta pim nje kafe tek mulliri e negociojm per perkthys 😜🤣
 
Jo un skam problem me asnji kshuqe vakt dimri e jena pa pun iher . Si thu ta pim nje kafe tek mulliri e negociojm per perkthys 😜🤣
Nuk sjell me foto live se hera dyte qe po fikson vendet ku shkoj. 🤣
Shyqyr qe je ti Xhelo se do u friksoja! 😂

p.s. N'Kukes n'Kukes ti po zborin i ke be Tiranes. 😁
 
Nuk sjell me foto live se hera dyte qe po fikson vendet ku shkoj. 🤣
Shyqyr qe je ti Xhelo se do u friksoja! 😂

p.s. N'Kukes n'Kukes ti po zborin i ke be Tiranes. 😁
E mir mir se do kaloj nga shkodra ose durrsi tashi se ja pim lengen tiranes 🤣

P.s kur kam qen per studime ne tr max 4 her kam marre urban . Ecja vetem ne kembe qe te mesoja cdo rrugice dhr te mesoja ato rrugicat qorre qe te nxirrnin me shkurt 🤣
 
E mir mir se do kaloj nga shkodra ose durrsi tashi se ja pim lengen tiranes 🤣

P.s kur kam qen per studime ne tr max 4 her kam marre urban . Ecja vetem ne kembe qe te mesoja cdo rrugice dhr te mesoja ato rrugicat qorre qe te nxirrnin me shkurt 🤣
Po shko..
kushedi te del dhe kismeti andej. sidomos nga Durrsi se ju te kuksit vdisni per pak Londer dhe pak det 🤣🤣🤣
 
1641903100740.png
Deri ketu shume sakte dhe ok. per te qeshur komenti i njerit qe kishte shkruar poshte fotos;

And also stop loving your body and yourself too much
😄


shyme te drejte ka dhe ky ahhahahahahahaha
 
Me beri per te qeshur nje shitse byrekesh .
Hyj per te blere byreke mirpo si heq syzet se ishte dhe diell e me thot hiqi syzet mos beni si tangerlliksa .!
I heq un ene i them :
-A njifemi gjo a?!
-Po thot. Biles ti je shoku atij filanit se te njof dhe zerin!
- I them qe a kemi fol najher n'cel bashk aaa?!🤣🤣
- Jo thot 🤣
-Epo cke atehere qe bo si e zgjut se nuk qenke 🤣
-Jo mer jo spo bej si e zgjut po ngaqe mu duke i njofshem dhe me ngjake me dike prandaj thash
-jojo jam i vetmi n'qarkullim ne llojin tim kshuqe m'jep ato byrekt se po mben stomaku gerr gerrr 🤣🤣🤣
Aa na fal se paskam gabu .
Ciao
Ciao
 
Top