Çfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Meqe na u fshi kjo tema, dhe Nick-u mezi pret ta ket serish ne forum... Po e rihapim serish:

Na thoni ju lutmi cfare ju ka bere per te qeshur sot"?? :p

Mua me beri dicka parmbreme:
Nje koleg duke lozur bowling rreshkiti dhe u rrezua. Per pak desh shkoi per ti shembur vete birrilat ne vend te topit... lool...

Shiko fotografinë 31943

p.s. e di qe ne raste te tilla nuk qeshet, por qeshem te gjithe bashke me ate :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
AFC72FD7-C47C-4622-9D75-54597C9ABCBF.jpeg
 

SpaceGirl

BimBumBam
"Te mora ty ntelefon me cfry hallet e mia sepse e di qe je gjithmon solare dhe me humor te mire"

Kam qesh me lot nderkoh qe e traumatizova me 2 minuta bised lol lol lol
Nuk e di nese do gjej mo kurajo tme marri prap 🙈
 
Sa kalon uren e Gjoles, lartesia e Nord Park postbllok.
Shikon polici ne sedilje maske, shishe alkoli, pako doreza dhe letra te lagura.
Nga je?
Nga Durresi.
Ecccccc, eccccccc .
Na letrat....
Ec re te thashe, ik, jepi gaz 🤣🤣🤣
 

jana80

Super Moderator
Isha gjithe stress, mora ne tel mbesen..se vetem ajo me dergon ne bote tjeter..
Hala la fatina mi ha pleso un altlo dentino quando vieni pel vedele...
Hala me ka mal fatina lembin tjetel kul do vis ta sikos....
Kur te mesosh shkronjen R
Ok l..l.l...l..l...l
Quando vieni??
 

Desa

“The truth can be a bad choice for a wise man”
Me lot më bëri kjo 😂
James Hetfield më vjen keq për ty 😕😂

 

SpaceGirl

BimBumBam
Kapi perplasi dicka te frigoriferi dhe i gjujta te suma dhe cik te dora.
Me pas i hoqa lodren dhe ja dhash prap sepse me kerkoi falje.
I putha dhe doren e vogel dhe me thot :"mami me puth dhe te suma " dhe me kthen kurrizin ne pritje te puthjes hahahaahahhaa
 

Petrit101

Ta ka ta pu! ta kam me ti ba
Dje lexova qe Ricardo Cotarella presidenti i Assoenologi
"Shoqata e profesionstave te sektorit të verës" kishte shkruajtur se konsumimi i moderuar i verës mund të ndihmojë ne higjenen e gojes dhe të fytit ,pjesë, kjo e fundit ku mund të strehohen virusa ne raste infektimi.


Hiqjani goten shpejt
 
Top