Çfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Hera

Banned
Kujdesi I motres qe eshte bere tamam si mami ...tani qe mami nuk eshte me ma marre veset e saja ...vish çorapet ..hengre? Do ftohesh e tjera e tjera 😊😊😊
 
Sot ne Dr
mona si maradona🤣

Like Floriri patrioti nr 1 ne Shqiperi🤣🤣🤣🤣

 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Degjoj qe hidhet si i cmendur... duke perplas kembet pertok dhe dridhet pavimenti
- eren ca po bon
- mami po kercej rock
🤦‍♀️
- po mir, boll tani
- jo jo, do e kercen te gjithen "yo yo jam bo i madh dhe di te kercej vetem"


🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ora 8:05 akoma skemi la dhembet dhe ky kercen.
Ska kujt ti ngjaj ne fakt 😅


- mami mke ble donuts?
- po... 2 biles
- mmmm si ato te policeve por un jam polic qe han donuts me yogurt 🤨😑
 
I them njerit ne bulevard-

Kruhu, kruhu, hiqe mizen nen kesule.


Nuk kam-me thote dhe heq kesulen e ma tregon.


Mu ne ne çaçkë te kesules dy miza te ngjitura me atack 705😂
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Cuni i vogel. I thash eja ta bejme nje foto sbashku. Kisha te aktivizuar nje filter ne instagram, buzet i dolen si te kuqe/portokallta. Ne ate moment shkoi dhe e pyeti vellaun e tij, pra cunin e madh "A i kam buzet e kuqe" ?

:lol:
 
E kam pare dhe e shoh shpesh por sa here kam nevoje te buzeqesh kjo video me jep gjithmone humor te mire😀
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top