Çfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Zemra tezes kam qeshur me lot he me dhe ti se jo vetem ne permetaret jo 😂😂😂😂😂
Keshtu e kan te gjithe 😂😂😂😂 ,me ndodhe gjithmone kjo situate kur shkoj tek gjyshi apo tek antaret e tjere te fisit 😂😂😂.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kjo pak me heret

A thu sa ka prite autobus?

125347643_1290185888025041_8718763817011635146_n.jpg
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Lusim Zotin te dalim mire nga shendeti mendor edhe kesaj here🤣🤣🤣001687E5-58AB-4F99-90AA-56D2806128F9.jpeg
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top