Çfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Vetja.
Donte nje loder dhe po ju afronte vitrines...
"Bo prov te prekesh xhamin e vetrines dhe ke per te lare ate te dyqanit bashk me gjith ato te shtepise"
🤣🤣🤣🤣🤣
Hic... plasa tu qesh vesh nderkoh qe me shikonte shtrembet lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Drita e syve te mi. :))
Im bir qe po rritet per dite ,e tek rritet dhe krijon personalitetin e ti me ndricon shpirtin tim.
 

Hera

Banned
Nje leter qe sapo firmosa me ne fund
 

Hera

Banned
Kur mendoj si kalova mbreme
 
mona, mona😁
Pas nje gare shume te forte brenda lesh e lise me pune, me perpjekje, me mundime, me djerse sa me zor arriti te marre votat per kryetare lesh e lie😝


Sidoqofte me mire kjo qe beri gare koti me askushin se sa edi qe beri gare me maqon dhe saluli vocerr qe nderroi listat e antareve te pd kunder Olldashit, e si te mos mjaftonte kjo e hoqi edhe qafe.

urime mona 👍(ne dialektin e venecias mona eshte......mona e pra mo😝)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
127243127_3561861947238758_6471625535815946182_n.jpg
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Mamate🤣 (ime me dhe ime vjehrre)
Mos valle kane kuptuar qe jeta eshte e shkurter dhe duhet ta gezojme apo konkurrence krushkash?!😝🤣🤣🤣
Ec e gjeji neper parukierite e qytetit🤣
 

Hope

◕‿◕
Mamate🤣 (ime me dhe ime vjehrre)
Mos valle kane kuptuar qe jeta eshte e shkurter dhe duhet ta gezojme apo konkurrence krushkash?!😝🤣🤣🤣
Ec e gjeji neper parukierite e qytetit🤣
Sa mire kur kuptohen njerzit mes tyre. Se kjo konkurenca na ha kokat sikur do permbysim boten.


Sa per temen, qesha qe ne mengjes me trurin tim qe nderthur endrra te komplikume qe do ti gjej zgjidhje me domosdo sa jam ne gjume :p
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Sa mire kur kuptohen njerzit mes tyre. Se kjo konkurenca na ha kokat sikur do permbysim boten.


Sa per temen, qesha qe ne mengjes me trurin tim qe nderthur endrra te komplikume qe do ti gjej zgjidhje me domosdo sa jam ne gjume :p
E kena trurin binjak :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top