Çfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
dil i here anej nga Korca se nami i dal gjirokastres lool ama syte ti qesin korcaret lool
Po ç'ke bre që na nget, ka qenë ngushtë taqka këtë vit s'ka dërguar fare leka 🤣
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Qe kur zgjohem une buzeqesh kur shoh veten time me floket si kacarube. Pastaj kjo shprehja qe me kan ngjit te puna o saçme .o c4. Me ben te qeshi gjithe kohen. 😂
 

Desa

Felix - Culpa
Ëmbëlsira e dështuar (vendosa mos të qaj) që u nis ballokume e përfundoi gurabije me sherbet 😁
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Kur dola nga shpia (per ne pun), duke kaluar te vizat e bardha, falenderova makinat qe ndaluan dhe pasi e kalova, fillova duke fol me veten rruges (skishte as hije robi verdall) duke than me ze te lart 'alleluia fillojme dit tjeter kake'.

A nuk del njoni qe njoh ne ate cast nga dera shpis dhe fillon duke qesh :" e dija qe ishe rend por ste kisha pa akoma duke fol me veten"
🤣🤣🤣🤣 🙈
Hajde per nje kafe tha por isha me vones 😑
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top