Çfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
...sot nuk kam qeshur, perkundrazi kam rrudhur ballin tere diten ??
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Kur dola nga shpia (per ne pun), duke kaluar te vizat e bardha, falenderova makinat qe ndaluan dhe pasi e kalova, fillova duke fol me veten rruges (skishte as hije robi verdall) duke than me ze te lart 'alleluia fillojme dit tjeter kake'.

A nuk del njoni qe njoh ne ate cast nga dera shpis dhe fillon duke qesh :" e dija qe ishe rend por ste kisha pa akoma duke fol me veten"
???? ?
Hajde per nje kafe tha por isha me vones ?
Happiness is taking to yourself, and laughing at how wired you're ?
 

Desa

Felix - Culpa
Asgjë e veçantë. Jam e qeshur nga natyra lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Ky lloj i artit hahahahahahaha.
Artistet gjithmone gjejne gjuhen satirike per tu shprehur pa fjale.
131820400_1128594220911793_7033474128362342344_o.jpg


131901696_1128594254245123_2132558263226295869_o.jpg


131959334_1128594304245118_20577971956000907_o.jpg


131893875_1128594157578466_7781654860933665749_o.jpg

131892104_1128594184245130_8728269080225056770_o.jpg
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top