Çfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
hahahahahahahahaha.
131590254_1460068990849587_7545042418430516166_n.jpg
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
PR. Fuga. hahahahahahah
si shume here tjera.

Më lehtë sesa të kontaktosh Albtelecom mund të flasësh me Kryetarin e OKB, me kancelaren, me kryetaren e Komisionit europian, me Putinin, nuk e di me kë tjetër, mbase me Zotin është shumë më lehtë, të jep akses!
Por, me Albtelecom jo, agjenci telefonie që vetëm në telefon nuk përgjigjet dhe nuk ke ku ankohesh kur ndjen se po trajtohesh si qen, si një karthi e hedhur tej nga era në mal, je kapur rob me lloj lloj klauzolash, kur në dyqan të thonë : mbylle një çikë atë derën!
Ore mos kujtojnë këta se marketingu është teknikë për ta keqtrajtuar klientin? Për t'ja hedhur sa t'a fusësh në kllapa?
Nuk di për Zotin, por po harxhoj pa fund impulse dhe nuk i kap dot!
A di ndokush ndonjë metodë njerëzore, jo të dhunëshme?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Kjo thenia e Stop-injorances. ahahahhahahahaha

Kreu i kishës katolike dhe asaj Ortodokse u infektuan me Covid, pemët e Krishtlindjes u dogjën, qarkullimin e ndaluan pas orës 20:30.
Flijeni mendjen, Jezusi këtë vit nuk ringjallet!
 
I fika kukllat dhe i thash qe smund te haj dark para tv ulur te kulltuku vet + peshkaqeni ulur ne karrike + lodra te tjera qe i benin shoqeri.

Uleriti si kafsh
Donte me m'gjujt por e pash "embel" dhe vazhdova te haja per vete..
Me vetllat e ngrusura me afrohet mu dhe mamit tim qe donim me plas duke qesh dhe ulet gjith nerva.
- ca ke
- jam me nerva dhe ulerita sepse me bot me nerva
- po pse
- sepse nuk u sollet mir qe me fiket kukllat
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Loti vu

Nga inati, me dha pjaten e vet dhe mori te haj pjaten time lol

- po mir, kush komandon ktu
- un! (Kalamoni 3 vjec)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top