Çfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
I fika kukllat dhe i thash qe smund te haj dark para tv ulur te kulltuku vet + peshkaqeni ulur ne karrike + lodra te tjera qe i benin shoqeri.

Uleriti si kafsh
Donte me m'gjujt por e pash "embel" dhe vazhdova te haja per vete..
Me vetllat e ngrusura me afrohet mu dhe mamit tim qe donim me plas duke qesh dhe ulet gjith nerva.
- ca ke
- jam me nerva dhe ulerita sepse me bot me nerva
- po pse
- sepse nuk u sollet mir qe me fiket kukllat
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Loti vu

Nga inati, me dha pjaten e vet dhe mori te haj pjaten time lol

- po mir, kush komandon ktu
- un! (Kalamoni 3 vjec)
Hahaha te vdes une. Prit se eshte heret kur te fillojne te behet xheloz per ty. Kur do te behet si burri shpis. 😂😂😂😂😂😂 kur te thot kush eshte ne cel ? Me ke po flet? Ateher ka fillu humori 24/24 te ti 😘😘😘
 
Hahaha te vdes une. Prit se eshte heret kur te fillojne te behet xheloz per ty. Kur do te behet si burri shpis. 😂😂😂😂😂😂 kur te thot kush eshte ne cel ? Me ke po flet? Ateher ka fillu humori 24/24 te ti 😘😘😘

🤣 Pyt @Hera pershembull
Xheloz the? U pu pu pu
"Kujt po i shkrun. Kujt po i bon audio. Lene telefonin"
Ndonjehere me ju pergjigj ndonje mesazhi, mcifem ne banjo dhe ai direeeeeeekt tak ku del 🤣
Kshu qe nuk e prek mo fare ne prezencen e tij 🙈
 

Hera

Banned
🤣 Pyt @Hera pershembull
Xheloz the? U pu pu pu
"Kujt po i shkrun. Kujt po i bon audio. Lene telefonin"
Ndonjehere me ju pergjigj ndonje mesazhi, mcifem ne banjo dhe ai direeeeeeekt tak ku del 🤣
Kshu qe nuk e prek mo fare ne prezencen e tij 🙈
Te vdes une per xhelozine e tij qe don te me degjoje e zerin e ade I thote eshte shoqe mamit ta dergoj pak thote 😂😂 goja e embel e tija ciao me thote e merr vesh kush jam pastaj Fillon mama dua kete mama ate vec kur flen une e ade jemi te lira 😂😂😂
 
Te vdes une per xhelozine e tij qe don te me degjoje e zerin e ade I thote eshte shoqe mamit ta dergoj pak thote 😂😂 goja e embel e tija ciao me thote e merr vesh kush jam pastaj Fillon mama dua kete mama ate vec kur flen une e ade jemi te lira 😂😂😂

Nje dit ka detyruar nje shokun tim (videocall) qe ta shikonte nderkoh qe me vente make up 🤣🤣🤣🤣🤣 spo te them se sa bukur me lyu lol
Dhe kemi fol thu ti? Asicik 😅
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Me jep diqka te lutem per buke..zoti ta rujt familjen
Une..ja disa euro.
Nuk kalon 2min..vjen tjetri i te njetes familje
Oj moter me jep 1euro per buk.
Ok i jap edhe tjetrit.
Tani menjher afrohet nje tjeter..oj moter me jep 1euro per buk.un ja urdhero dhe nje pal kepuc se ja bleva mbeses..🙂
kur sa bej te hy ne makin afrohet tjetri..o zoti ta rujt familjen ban sevap(gjith te njejtes familje rome,kuptohet)
Tani mu me hipen pak nervat.
I them ;ahuu edhe ju tani mos u bani si magjupt😂😂(ne magjum i theme romve ,ashkalinje,egjiptas gjith nje jan)
 

jana80

Super Moderator
Me jep diqka te lutem per buke..zoti ta rujt familjen
Une..ja disa euro.
Nuk kalon 2min..vjen tjetri i te njetes familje
Oj moter me jep 1euro per buk.
Ok i jap edhe tjetrit.
Tani menjher afrohet nje tjeter..oj moter me jep 1euro per buk.un ja urdhero dhe nje pal kepuc se ja bleva mbeses..🙂
kur sa bej te hy ne makin afrohet tjetri..o zoti ta rujt familjen ban sevap(gjith te njejtes familje rome,kuptohet)
Tani mu me hipen pak nervat.
I them ;ahuu edhe ju tani mos u bani si magjupt😂😂(ne magjum i theme romve ,ashkalinje,egjiptas gjith nje jan)
Nuk te tha iii gaxhie e dreqit hahaha
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
...nje shok i @Marla qe i tha kamarierit gjithe seriozitet: mos ma sherbe menjere veren, lere te dekantohet (vera ishte e bardhe) 😂😂😂😂😂😂
 

Hope

◕‿◕
...nje shok i @Marla qe i tha kamarierit gjithe seriozitet: mos ma sherbe menjere veren, lere te dekantohet (vera ishte e bardhe) 😂😂😂😂😂😂
Sa i poshter je! Po mire se sjemi lindur te gjithe te ditur, mbase shoku ishte ne siklet e emocion nga takimi me @Marla!!! Ufff ste le njeri te gabosh sot se te nxjer ne gazet /fv!

Sot me beri te buzeqesh lindja bebushit nje shoqe Cezar Maximus :)
 

Hera

Banned
Nje lajm i mire nga nje person ka dhe njerez qe te duan ne fatkeqesi
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top