Çfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Dicka qe ndodhi ca dit me para.
Vazhdon te me bej me qesh.

Nuk guxon njeri tme pyesi pa pinca
Nuk me pyet njeri a me lendoj kjo gje
Por si cdo dit te jetes time "se mos e merr vesh njeri" se e gjitha aty eshte
😅🤣


'Je e keqe'- that?! Acid fare 🏴‍☠
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Dicka qe ndodhi ca dit me para.
Vazhdon te me bej me qesh.

Nuk guxon njeri tme pyesi pa pinca
Nuk me pyet njeri a me lendoj kjo gje
Por si cdo dit te jetes time "se mos e merr vesh njeri" se e gjitha aty eshte
😅🤣


'Je e keqe'- that?! Acid fare 🏴‍☠
Ndoshta posht fustanit ka :
contact-juggling-training.gif
Pirate ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
P.S mos sa të jemi çift 😂
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
- ma mba canten e Gaelle
- ti si gjithmon syt te koleksioni i ri. Ato me skonto sti kap syri
🤣
- do kem syzet difektoze 🙈
 

Mogli

🙄welcome home
Kishte qene 1 shok spital sot dhe tu fol me te i mora leje ti nxjerr namin ka dal me kovid 😂😂😂po ju ik menja shokv tjere 😂😂😂
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Nje verior ne autobus, tu fol ne telefon:
- E di sa te bukura jane urat ktu ne Dublin!
- Eshte vendi me i bukur ne Evrope, perveç Parisit! 🤦‍♀️😂
 
Dje.
Solli prape portokalla komshija perballe.
Une-Prape?
Heuuuuu, i the faleminderit te pakten?

Po po i thashe por se marr vesh pse na i sjell.

Aaaaa kur se di ti nga ta di une?
(Eshte nga komshijet e pakta qe nuk flas fare)

Mbreti-Heren tjeter kur te vije i dal une para e i them-Nuk dum as portokalla, as mandarina, as pjeshke, asgje, haji vete😂
 

MrCool

Old School.
Rastesisht teksa po kerkoja te gjej nje liber, me ra ne dore nje album me foto te para shume viteve.. Teksa i shikoja fotografite, me vinin ne mendje plot kujtime, ngjarje te asaj periudhe te jetes dhe fillova te humbas ne to... Kujtime per miq qe kam vite pa i takuar, per miq qe nuk jetojne me dhe per miq qe edhe pas kaq shume viteve i kam pjese te perditshmerise...
 
Te legalizohet prostitucioni thote ky por dashka mall te importuar😂
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
...para nje muaji bera disa ndryshime ne shtepi. Gjate blerjeve qe po realizoja, po shikoja edhe tek grupet e dushit, me afrohet nje vajze edhe fillon e i ben reklame nje grupi, eshte shume i mire, eshte origjinal mall nga gjermania, e keni me 50% ulje, rralle here kete firme dhe grup mund ta marresh me kete çmim, etj. Si perfundim e mora, me shtrejte me beri grupi se sa parketi qe mora.

Mbreme erdha tek shtepia qe kisha rregulluar, dhe sot ne mengjes futem ne dush, aq avash avash e hidhte ujin, me aq pertese e tangerllek, aqsa po qeshja me veten, sma ke fajin ti, po fajin ma ka mendja dhe ajo vajza qe te mora. 😅😂😅😂
 

Mogli

🙄welcome home
Mrame 1 shok tu prit 1 neshje turke me i ba 1 gol dhe na tu i dhan shprese qe do e baje golin kur kthehet ai e thot: ca ke me prit hajer prej ktyne qe i presin ka*ucin vetes 😂😂😂😂😂
 
Sa zbresin ne Florida, aeroporti mbushur me gazetare dhe Melania qe i thote Donaldit-PPSL
melania-trump-donald-trump-1412018.gif
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top