Çfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Cdo here qe tentoj ti mesoj cunit te numeroj, ai i ngatarron dhe qesh.
Qepar qe ishte te vaska duke loz me shkum dhe lodra, si per kastile numeroi deri 20 ne anglisht (me ze te larte)
😑
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Nji komunist pyet hoxhën si xhibrili i merr shpirtnat te njejten koh n'vene t'nryshme.
Po bre thot hoxha ti i çels ul e fiken dritat ne tan qytetin😂
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Me nje bisede te bere mes tim biri e vajzes se kushurires.
Te dy nga 16 vjec dhe duke marre pozicionet e prinderve ( dmth ne)
Dhe perfundimisht lotet vu
Mire ne po nenen e kane bere telef lool
 
Ah po edhe kjo-
Kokrrën e namit lanë këta lebërit.
Vetem komshijes time nuk i kane bere kenge😂
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Jo jo fiks si ajo shprehja në të zënça ,kusur mos të lënça lool lool
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top