Çfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Delirium

No description ...
GIF by Puppy Bowl
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
- me le te cohem te lutem
- jo, do rrish ktu me cucciolon tate duke pa video me slime
- por duhet te iki te punoj... perndryshe kush do ti blej slime?
- do cohesh nga divani vetem kur te marri (emri) kapo ne telefon
Dhe me bllokon me duar e me kemb + batanije
😂😂😂😂😂


Pastaj vjen me telekomand ne dore (ate te fire tv stick) nderkoh qe jam ne wc dhe mthot: thuj ti Alexes tme vej Nick&Vlad 🤦‍♀️


H.e.l.p. stalker posesiv xheloz aktiv
 
Nje shoku im nga Sheteli.
Pasi i tregova diçka me thote-
Katunarin çoje ne hene, katunar do ngelet.
Prandaj nuk vjen ne Dr ti i them.
Po ça kujto ti me thote-
Ta marrin vesh te gjithe qe jam kokrra katunarit?
Jo jo rrofsh, me mire n'Shetel, ketu me mbajne per katunar te squt😁
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top