Çfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Gjate dites plot gjera, por gjate kohes ne forum komentet
 
Dicka 😂😂😂😂😂😂
Qe ska lidhje me forumin e

Aq shum po qesh sa qe me hiku dhe deshira qe kisha per te vjellur 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Ne kto grupet whatssap
Nje shoqe
Nje shtrig me shum se sa shoqe me te cilen ca vite me para kisha shpreh mendimin tim te sinqert duke e mbaruar me batut dhe "woman power" duke perplas goten ne mes te lokalit.
Sot me ktheu favorin, ne nje dit speciale, ne menyre indirekte me ktheu favorin🤗
 
Tetova aka Gjirokastra, e hedhin kripen ne rruge me duar, cdo 100 m nje grusht kripe🤣
 

Senseo

Audacity.
I thote nje burre zotit :
Na kthe nje nate , mua grua dhe gruan ktheje burre , ta shofi kjo sa e veshtire eshte te jesh burre...dhe zotin i ktheu.. i ra bretku duke lare , hekurosur , gatuar dhe kujdesur per femijet .te nesermen i thot zotit tlt me kthe prap burre se vdiqa.
-patjeter i thote zoti do te ktheje , po mbas 9 muajsh se mbreme ngele shtatezane 😎
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Nje bisede ne wp qe dikush ne vend tia conte dikujt ma nisi mua
Me la 10 min tu u menu si e pse
Mire qe nuk ishte me permbajtje erotike se turp e faqja zeze lool
I beri edhe delete pasi ju bene ticket blu lool
 
Dje po kerceja me princeshen ne krahe serenatat korçare.
Vjen princi-
Po une me ke te kercej?
Merr fshesen i thote kjo😁

Sot me mjes prape tu kercy ne n'ballkon.
Vjen princi me fshese tu kercy mas nesh🤣

Princesha nga e qeshmja e boni ne breke...dhe direkt te krahu im🤣
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Mbesa ime ne kl e I.

Mesuesja ne oren e fundit ..do dalim jasht per edukate fizik.
Mbesa.Mesuese un nuk du me dal ,se jam la sot
😂😂😂❤️
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top