Çfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
155328306_1301483543569379_5399232630024130534_n.jpg
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Cunat e mi. Me tregonin nicknames qe kane bere ne nje loje online. Njeri Gentleman tjetri Mr cheese lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Thuj Teta Marles I pelqen Mr. Cheese paska me shume fantazi lool
Do i them cunit te madh se ai e ka kete nofke lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Tek po shkrepja foto luleve sot,nje zonje rreth te 50-tave,ndalon duke buzeqesh,dhe me thote;
sta luludia iparxoune melises,prosexe eleutero pouli. :))
Qe ne shqip do te thote;
Neper lule,ka blete,kujdes mos te zene o zog i lire. :))
Pervec se me rrembej nje buzeqeshje,me mbushi me gezim,s`di pse komplimentet e ardhura nga nje moshe e caktuar kane nje vlere te vecante shume per mua. :))
 
Pipero ka zbuluar ujin e ngrohte?

Pipero: Seksi në kohë pandemie është shërim! Ndiheni më mirë nga gjendja emocionale​

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top