Çfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Meqe na u fshi kjo tema, dhe Nick-u mezi pret ta ket serish ne forum... Po e rihapim serish:

Na thoni ju lutmi cfare ju ka bere per te qeshur sot"?? :p

Mua me beri dicka parmbreme:
Nje koleg duke lozur bowling rreshkiti dhe u rrezua. Per pak desh shkoi per ti shembur vete birrilat ne vend te topit... lool...

Shiko fotografinë 31943

p.s. e di qe ne raste te tilla nuk qeshet, por qeshem te gjithe bashke me ate :D
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
160236101_2040905169399116_8710350256510472690_o.jpg
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kishte postuar nje mik i imi ne facebook, nje foto ne xhami ku eshte imam, se bashku me 2 ushtare te KFOR-it Italian te cilit e kishin vizituar, cuni im i vogli e pa nga larg, po me pyet:

"Babi, a ki luftu a ? "

:lol:

Kujtoi se jam une ne fot lool
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Situate ne shpi.
Une djalit 1:sdo rrish ne tel sot fare,lexo nje liber.
Ai:skam asnje liber kete jave
Une:eshte nje aty,merre lexoje.
Before we died e ka titullin.
Ai: O maaaa,pse se di une ca bejme before we die
Une :he ca?
Ai; we live
🤦‍♀️🤣🤣
Hyn ne skene i vogli:I have my life too,dua te mbaj xhif diten telefonin
🤣🤣🤣🤦‍♀️
 

Bebw

❌Once
Staf në FV.AL
This☻😂😂
 
Redaktimi i fundit:

Bebw

❌Once
Staf në FV.AL
Situate ne shpi.
Une djalit 1:sdo rrish ne tel sot fare,lexo nje liber.
Ai:skam asnje liber kete jave
Une:eshte nje aty,merre lexoje.
Before we died e ka titullin.
Ai: O maaaa,pse se di une ca bejme before we die
Une :he ca?
Ai; we live
🤦‍♀️🤣🤣
Hyn ne skene i vogli:I have my life too,dua te mbaj xhif diten telefonin
🤣🤣🤣🤦‍♀️
😍😍😍😍😍
 
  • Përqafim
Reactions: Ivy
Cdo here qe hap fb, perfundoj duke lexu ndonje bullshit te grupi i Luaneve... dhe ishte pyetja: vuani dhe ju nga sindroma e Wendy-t( crocerossina) ?!
Kishte aq shum komente ku e pranonin (femra por dhe shum meshkuj ) dhe me i forti ishte pergjigj: jo, punojme ne kontakt te afert me Jesus. Kam pas 3 gra te shenjes X dhe me takon parajsa per merit

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Biseda e çunit tim te madh ne viber me motren time. Pasi perfundoi biseda e tyre, i thote cuni asaj, what now?
Ia kthen i thote now lets dance
Ky e merr si me tvertet i thote jam akoma shtrire ne krevet si tkercej 😅
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
38834124_261321507813804_1112577601190232064_n.jpg
 
Top