• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Gjyshja. Me ka thene doktori qe eshte terapeutike me be punime me shtiza, me tha. I kishte punuar zbor papuçeve, bluzave dhe fustaneve per beba....me i marr me i shit lol
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Kam qesh
Me lot biles
Por sdu ta ndaj me ju 😝
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Une ditet e para ca sbeja
Pastaj e m vk,antitrupa do formohen 😆
Un i lej qe tboj antitrupat cuni
Dje i ra proshiuti pertok... o zot sa i shijoj
Ate te pjata se preku fare ahahahhaababa
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Po shoh nje film te vjeter me Kriosin dhe Titanet... lol lol
Sec mora shkas nga nje postim sot qe mu kujtua ai film... lol
 
Top