• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Mbesa ..me tel dhe me ato fjalet gjysma gjysma me tha me ka marr malli shume per ty, ok i thash vjen halla per ty por vetem kur tme pershendesesh nga ballkoni....
-ok, por por mos harro cokollaten eshte sekreti yne halla ....
-degjoj te emen qe i thote cfare kerkove?
-asgje ajo do vete, une i thash jo jo harroje ....ja pyte hallen.. :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Si shpesh here copezat e keti:

-Po ti çfarë pune bën? - më pyeti.
-Tani për tani, asgjë.
-Ke një të dashur të lezetshme.
-S'është e keqe.
-Çfarë pune bëje para se të mos bëje asnjë punë.
-Të gjitha punët e këqija. Asnjëra nuk ia vlen të zihet me gojë.
-Kam folur me të dashurën tënde, ajo thotë se ti pikturon dhe shkruan, se je artist.
-Ndonjëherë në të rrallë jam artist, në të shumtën e kohës nuk jam asgjë.

~via Charles Bukowski
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Njera ne market ..kishte vesh tuta dhe aty posht po te ulje koken lexonte ...

pls dont look at my di@k lol
Sigurt qe skam qen un? Lol
 
Nje kolegu im i punes qe kishte nje jave qe flinte ne divan se i kishte gjet gruja psw e fb 😂
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Ka me shum se 4 ore qe mka ardh nje mesazh qe fillon kshu "do doja te shkoje te komentoje kshu kshu te foto"

Dmth... ska rendesi se cfare ndjen ti, rendesi ka imazhi perpara te tjerve.

Ne fakt s'ishte per te qesh.
Dhe po, do ta boj. Biles do ta zbukuroj... ket di ta boj mir.
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
1 Shoku im :D
 
Top