• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Im bir qe ka filluar me flet si i rritur dhe plot kopetenc urdherore, Pa le kur me flet per te drejtat dhe formen se si duhet te sillem. ahahhahaha.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
kjo thenie:

njoh shum njerez te paditur, porse perher del dikush qe e thyen ate Highscore :D
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Si te buzqesh !!!
ja kjo me beri te buzeqesh... si ti shjegoj hartinit si buzeqeshet...
mjafton shume pak.. nje harkim i buzeve .. te qendrosh afer dikujt qe qesh shume... dhe te lexosh ca shkrime qe te bejne me qesh nga hiri apo pahiri..

gjithesesi do te ken bere kete pytje qe e ke vene ne habitore...
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Si shpesh here "cmendurit" e keti,ahahahahahha;-


“ثshtë lezet i madh kur dashnoret e tua zënë miqësi me njëra-tjetrën.”

~via Charles Bukowski
 

Passion

Banned
Me merr dikush ne tel,e pse pa bereqet telefonate donte muhabet.
I njohur,e po me lodhte.
I thash mbylle mbylle se jam ne timon,mos me ndale ndonje polici

ok ok tha,e as mirupafshim s;arriti te me thosh.

Kur me merr pas dy min e me thote

Po tallesh or ti.
Ti kishe qetesi,e muzike,c'makine thua??

Kam qesh me lot,e i thash e ne makine muzike kam . :p

E besoi ai,keshtu dua ta besoj une te pakten. :p
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Njera qe nuk dinte si te mbushte makinen me GAS … lol Po e shihte nga You Tube procesin… lol
 

Hope

◕‿◕
Nje trazovac qe e kishin veshur si arush, me mori telefonin e u zhduk poshtr krevatit lol
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
image.jpg
Jana 80 lol
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Nje beb sot qe me rrinte gjithe serioz edhe pse une mundohesha ta beja te qeshte.

Sa me sh serioz ajo aq me sh qeshja une

Aq.
 

Hope

◕‿◕
Nje femer bipolare lol ne fillim te ks me uleriti pse ve kaq shume pyetje lol e pastaj ne fund me buzeqeshi fort e me shtrengoj doren duke me uruar mbremjen e mire lol e me falenderoj qe e degjova deri ne fund lol lol
Te rujt Zoti ti kesh ne shtepi keto specimena!
 

Zana1

Braveheart
Nje shoqe e cila mendon qe I ngjaj ksaj kukulles... minus the white eyelashes , she was like pls get a white mascara ... I was like wtf, kane ikur robt nga mendja : d

Ps... she looks frightening & I never liked dolls : S

 

Zana1

Braveheart
Nje bisede me nje " shok " .

E pyeta nese mori ndonje dhurate dje , me tha jo festojme vitin e Ri ... por tha qe e kishte marre nje dhurate para xmas nga dikush . Edhe dergoi nje foto te dickaje qe ja kisha dhene une ( jo dhurate , por dicka qe e pa i pelqeu edhe ja dhashe ) ... i futa nje te qeshur.

Ky ja ktheu kam edhe une nje dhurate per ty, per Vit te ri. C'fare eshte ajo ja kthej une ? sepse nuk me pelqejne suprizat/dhuratat me nervozojne.... vertet ja kthen ky ? perse kshu ? ... Nuk e di i them une, por ja qe me nervozojne.

Edhe ky insinston.... Nuk me intereson une prape se prape do ta jap . : d

Une Ja ktheva :

Ti po vepron si puna e k'saj .. Qe une te them qe kam frike te hudhem , e ti me jep nje te shtyre. looool

Por me beri per te qeshur insintimi dhe fakti qe nuk i merrte seriozisht fjalet e mia ... e prape se prape si perfundim nuk ja vuri veshin fjaleve te mia e ja preu, nuk ke se perse te kesh frike eshte dicka e vogel , a thua qe kjo varet nga sasia e dhurates. : d
U lodha e nuk i ktheva me pergjigje, por insinstime te tilla me ndodhin goxha nen shoqerine Shqiptare, pshm kur dalim e duan te marrin foto si grup ... nderkohe qe une perjashtoj veten time , me duhet tere ajo energji per te ju shpjeguar e duke dhene arsye se perse nuk dua te jem kudo neper foto.

Ps... Te lodhin ne pergjithesi Shqiptaret per gjera te tilla, e kuptoj qe tek pagesa acarohet pak gjendja se k'te e kam edhe vete... por ne ca gjera robi e pranon dhe duhet ta pranoje , edhe anen tjeter te pales tjeter .
 

Hope

◕‿◕
Qe kemi arritur ne nje moment aq siperfaqesor sa duhet te tregojme se ca morem apo dhuruam lol
Ja perplasa nje tipi qe me lavdrohej sa firmato ishte veshur nga koka deri tek kembet, ce do qe breket si kishte firmato lol
Njerzit qe ushqehen ne pamjen e jashtme edhe lavdrohen me te.... Fakti qe vesh firmato sngroh asnjeri, pune per secilin nga vishet aq kohe sa eshte veshur....
Sikur ne boten tjeter do ikim.me firmatot, me diamantet edhe me makinat+vilat qe kemi mbi toke!
Wake up!
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Me erdhi nje giftCart anonime ne tavoline, kish $25 per kafe ne Starbucks. Pyeta verdalle po nuk tha njeri se kush e kish lene aty. :D
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
keta te dy me shkrin se qeshuri...i shoh e i rishoh prap e nuk ndalem hahahaha o zot

[video=youtube_share;ljnBybBz-EQ]https://youtu.be/ljnBybBz-EQ[/video]
 

Hope

◕‿◕
Nje syzi qe erdhi te me takoj ne 4:30 te mengjesir, e qe shkrihej se qeshuri kur e guxhulisja lol
Hall i madhe kur ske gjume lol
 

Zana1

Braveheart
Dy Irish gypsy , kur filluan ne ate gjuhen e tyre... ngordha fare , it's fascinating i really like it : d
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Sot isha ne nje ekspozite te piktoreve contemporanean
Ne nje fragment po shikoja me vemendje pikturen e Fantini.. dhe po buzeqeshja ... thjesht nje tablo e ngjyrosu me ngjyre te kuqe me tre te grisura si me thonj me largesi te barabarta ...
U afrua studentja e arteve qe ishte ofruar vullnetarisht te shpjegonte pikturat.. me pershperit "atehere e di historine e kesaj pikture"?
Jo nuk e di..
Me shpjegon qe ne nje ekspozim kishte marre pjese nje femije dawn me familjen e tij, nderkoh qe ciceroni shpjegonte vepren femija dawun ishte shkeputur nga turma dhe i ishte afruar piktures... per nje cast heshtje, frik mos do e demtonte..
Ndersa femija me shume delikatese kishte mbeshtetur tre gishtat ne vendet e grisura ( si duket imagjinonte menyren e arritjes)
Pastaj kishte kerkuar te shikonte nepermjet atyre hapsirave... cfar kishte me pas? Cfar fshihej pas atyre grisjesh...
Me pelqej sjume ky tregim dhe ne menyre instiktive vajta te sjikoja edhe une cishte me pas tyre...
Aty shperthente arti... nje e kuqe e ndryshme .. pikerisht ne ate vize pothuajse e pahapsire...
Po perse buzeqesha po mendoni ju...
Kureshtja ime ishte me e vonuar se e atij femije special...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top