• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

Me qellon qe per arsye pune tre ose kater here ne jave te pi kafen te qtu.
Ne hyrje te qtu jane dy lokale.
Djathtas ka kafe lavazza dhe deri para nje muaji aty ndaloja te pija kafen.
Ambienti i mire, tavolinat me ngrohese dhe kameriere femra😋
Ka nje muaj qe me shpesh e pi majtas, kafe pascucci, tavolina me ngrohese dhe po ashtu kameriere femra 😁.
Ndaloj sot djathtas sepse aty kishte vend per makine dhe kur nisem per te shkuar majtas nje ze:
Mjesi-Kafe uje pa gaz?
Mjesi-Jo rrofsh, do e pi andej.
Aaaaa ok.Po pse nuk vjen me ketu?
Me kapi keq , se prisja, i buzeqesh dhe i them-
E kane me te forte wirelessin andej.
A ok-tha, dhe beri nje fytyre sikur donte te me thoshte-
Po pse per nje wireless me te mire na nderrove ti ne?
Kurse une bera nje fytyre sikur i thashe:
Jo vetem per wireless por edhe per kamerieret e tyre 😂
Gjasme i keqardhur une 😋


PS-Eh keto te rejat e sotme, per
30 leke me shume fusin veten ne siklet 😂
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
@beba se te walli se merr
Ja me kete qesha ,shih sa admirim kombetar ne fund🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Çfare kishte Vlora ne rang kombetar, pyeta nje mikun tim?
Po ja, me tha, kishte
Kombinatin e peshkut “Ernest Telman”
Fabriken e vajit dhe sapunit
Fabriken e sodes kaustike dhe PVC
Fabriken e eternitit
Fabriken e ekstrakt taninit
Fabriken e çimentos
Fabriken e zhveshjes se orizit
Fabriken e llambave
Uzinen mekanike
Floten e peshkimit
Portin e mallrave
Ndermarrjen artistike
Ndermarrjen e veshjeve
Bazen e Pasha Limanit
Akademia e Aviacionit
Akademia e Marines
Shkollen tregtare
Shkollen mjekesore
Shkollen industriale
Spitalin psiqiatrik
Po tani çfare ka ne rang kombetar, vazhdova?
Spitalin psiqiatrik dhe transportin e hashashit
E kuptoni si vidhet ky vend?
Me poshte disa nga fotot e ketyre objekteve tashme te shkaterruara
 

Hilarious

Buzeqeshja nuk simbolizon lumturi, simbolizon forc
Staf në FV.AL
@beba se te walli se merr
Ja me kete qesha ,shih sa admirim kombetar ne fund🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Çfare kishte Vlora ne rang kombetar, pyeta nje mikun tim?
Po ja, me tha, kishte
Kombinatin e peshkut “Ernest Telman”
Fabriken e vajit dhe sapunit
Fabriken e sodes kaustike dhe PVC
Fabriken e eternitit
Fabriken e ekstrakt taninit
Fabriken e çimentos
Fabriken e zhveshjes se orizit
Fabriken e llambave
Uzinen mekanike
Floten e peshkimit
Portin e mallrave
Ndermarrjen artistike
Ndermarrjen e veshjeve
Bazen e Pasha Limanit
Akademia e Aviacionit
Akademia e Marines
Shkollen tregtare
Shkollen mjekesore
Shkollen industriale
Spitalin psiqiatrik
Po tani çfare ka ne rang kombetar, vazhdova?
Spitalin psiqiatrik dhe transportin e hashashit
E kuptoni si vidhet ky vend?
Me poshte disa nga fotot e ketyre objekteve tashme te shkaterruara
ahahaha spitali psiqiatrik 🤣🤣🤣
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Hilarious

Buzeqeshja nuk simbolizon lumturi, simbolizon forc
Staf në FV.AL
Keshtu qe po penndonje ne gjendje te rende,ofroi nje vend mos u be katile😛🤣🤣
e di sa modern eshte br 😂😂 me modern se Spitali Rajonal😂😂 madje nuk thon njerezit kalo nga rruga Reshat Osmani ,por nga psikiatria😂😂
 
Last edited:
  • Haha
Reactions: Ivy

Hilarious

Buzeqeshja nuk simbolizon lumturi, simbolizon forc
Staf në FV.AL
Ja te drg x kt mesazh qe n pik te mengjesit 😂😂😂
 
Top