• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Hera

Βιβλίο φάγος
Zeri I tij ne telefon qe sa me thote buzeqesh e ndihem e kompletuar
 
A-Kesaj i thone empati, te dy njekohesisht

B-Kesaj i thone s'po duroj dot mo 🤣🤣🤣
 
Te keqen babi, dy karafilat dhe 500 lekshin jepja zysh Kristines kurse kete coja zyshes frengjishtes.

Po jo mo bab se klasa ka thene vetem per zysh Kristinen.

Degjo babin ti, coja zysh Odetes keto lulet.

Po ca ti them o bab-Ta ka ble babi kete tufen?

Po jo mo zemer, s'ke nevoje ti thuaji Gezuar Festen, te tjerat i kupton vete ajo 🤣🤣🤣
20200306_070743.jpg
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Mendimi i dikujt
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Nje shok me pyeti si isha..
Une - me ngjan kam sintomat e coronavirus
Ai-e une kam plaget e pader pios
.....
 
  • Haha
Reactions: Vie
Kot nuk thone je dele.
Kalon dashi, hajde mo, edhe gruja e dashit me kalamaj, ec mo edhe dashnoret e dashit, i leme edhe qingjat e paligjshem 😋, por jo fisin, ato nuk i le.
O do kalonin para makines o s'ka.
Mbi 500 krere 🤣
Une ec ato prape para makines, deri sa kaloi edhe qeni 😂
Makinen perballe meje e lane me kalu 😡
Dele hesapi 😂

 

Ivy

Ishte dikur.....
Kot nuk thone je dele.
Kalon dashi, hajde mo, edhe gruja e dashit me kalamaj, ec mo edhe dashnoret e dashit, i leme edhe qingjat e paligjshem 😋, por jo fisin, ato nuk i le.
O do kalonin para makines o s'ka.
Mbi 500 krere 🤣
Une ec ato prape para makines, deri sa kaloi edhe qeni 😂
Makinen perballe meje e lane me kalu 😡
Dele hesapi 😂

E mos u anko shume se je vete kavalier ti e ta ka fajin fisi i deleve🤣🤣🤣 se ai shoku ne kah te kundert nuk priti kq gjate😝😝🤣🤣🤣
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Redaktimi i fundit:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top