Cfare ju ka merzitur sot?

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Rendesi ka qe I pe dhe qe jane mire .Te perqafoj fort ❤❤❤❤?????????????

@Amara_La_Negra ❤️
Aq i Jam lut zotit ta shihja dhe njehere Te vetme qe nuk e di . Kurre ndonjehere nuk kam pat me shume nevoj per forcen e tij sa kte here .
Nuk Jam vet mire Po para tij nuk e Jap veten sepse e di qe nuk do duronte dot . Ai ne nje dhom spitali un te tjetra aq keq kam qen e ai nuk e dinte sepse ta dinte nuk do i rezistonte dhimbjes.
Ndermjet zemres dhe mushkerive ( qe funksionojne me nje % minuscule ) dhe nje infarctus qe pesoi para se te vija un ai vetem buzeqeshje e loz me mua si dikur .
Kam ngel bebja e tij e vogel . U be 2 jave e gjys qe fle me puthjen e tij cdo Nate .

Nuk di a do e shoh me me kte largesi qe Kemi . :(
Po si e the dhe ti mjafton qe perfitova disa dite me te.
Faleminderit shpirti ime ?????????
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
@Amara_La_Negra
Aq i Jam lut zotit ta shihja dhe njehere Te vetme qe nuk e di . Kurre ndonjehere nuk kam pat me shume nevoj per forcen e tij sa kte here .
Nuk Jam vet mire Po para tij nuk e Jap veten sepse e di qe nuk do duronte dot . Ai ne nje dhom spitali un te tjetra aq keq kam qen e ai nuk e dinte sepse ta dinte nuk do i rezistonte dhimbjes.
Ndermjet zemres dhe mushkerive ( qe funksionojne me nje % minuscule ) dhe nje infarctus qe pesoi para se te vija un ai vetem buzeqeshje e loz me mua si dikur .
Kam ngel bebja e tij e vogel . U be 2 jave e gjys qe fle me puthjen e tij cdo Nate .

Nuk di a do e shoh me me kte largesi qe Kemi . :(
Po si e the dhe ti mjafton qe perfitova disa dite me te.
Faleminderit shpirti ime ?????????
Me le pa fjale.Nuk ka fjale me te shenjte se ajo Prinder dhe Femije .Jeten e gjate te kene dhe gjithmone te lumtur ???????
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S'jam merzit sot...neser me kismet, shofim e bejme :p
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
...sot, çuditerisht dhe fatmiresisht, nuk kam patur merzitje ?
 

Bebw

❌Once✖ Unstoppable 🌞

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Asgje...sot all good in the hood! :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nje mik me hallet e veta.
 
Top