• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka mesuar jeta...?

*romeo*

Anëtar i Respektuar
C'fare ju ka mesuar jeta..Po e nis un jete me ka mesuar te kem durim..me ka mesuar qe duhe te ja dal vete per c'do gje..
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Pe: C'fare ju ka mesuar jeta...?

Ti njoh njerzit kur jane me dy ftyra, me tre , kater , pese etj,,,,,duke dal ne perfundimin qe ska 1 person me 1 fytyre. por me shume.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: C'fare ju ka mesuar jeta...?

Me ka mesuar qe eshte KΠRΛE e madhe
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: C'fare ju ka mesuar jeta...?

Me ka mesuar ''gjithcka'' dhe ''asgje''....Vete jeta eshte nje shkolle me vete,eshte nje labirint qe duhet zbuluar nqs dojme ta ''fitojme''...Me ka mesuar te injoroj me indiferentizim te keqin,por jo te keqen,me ka mesuar te ''hidhem'' por te ngrihem prap,me ka mesuar te jem pergjegjese per veprimet e ''nxituara'',dhe te kuptoj e fal gabimet e tjereve,me ka mesuar qe nje dite pavaresisht ca bejme,si e bejme,kur e bejme,sic erdhem dhe do ikim,te pranoj veten dhe mos te kem frike nga vetvetja,te jem ajo qe jam sot......Pak me ka mesuar,kam akoma shume me teper per te mesuar, eshte ''lufte''nga fillimi i saj deri ne fund....
 
Pe: C'fare ju ka mesuar jeta...?

me ka mesuar qe "si te biere daullja te hedh kembet" shprehje popullore, me pak fjale si te ma bejne do ja bej...
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: C'fare ju ka mesuar jeta...?

Jeta më ka mësuar...ta dua! Më të mirat dhe të këqiat e saj. Më ka mësuar që sa do e vështirë dhe e komplikuar që behet disa herë, po aq e thjeshtë dhe e bukur disa të tjera :)
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: C'fare ju ka mesuar jeta...?

me ka mesuar si te bej durim te degjoj te tjeret para se te flas . te jem realiste dhe kujt ti pelqej ...
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: C'fare ju ka mesuar jeta...?

qe ka teposhte e tatepjet
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Jeta me ka mesuar se pas cdo deshtimi, vjen nje person me thenjen "a tkam than".
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Me ka mesuar qe me zort asnje nuk e mban dot , me ka mesuar te jem e fort dhe te perballoj cdo veshtersi , dhe qe pas cdo veshtersie vjen lehtesimi :)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mka msu jeta qe 1 dislike dikush me ta jep, 100 ja kthen :v
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Jeta me ka mesuar qe kur te haet buk ne 2 te nates, çohesh dhe i drejtohesh frigoriferit dhe s'pyet ç'thot bota :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Qe eshte dashuria e pa kushte qe na jepet cdo dite per ta jetuar.
Jeta ,ajo e cila te perqafon fort deri ne kockat e forta te shpirtit ,te thote :- une jam e jotja,me jeto. :))
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Si nuk mesova njehere kshu llafesh dhe un.Dhe me thoshte plaku lexo meso fiziken se sdo dish te lidhesh 2 fjale. :p
Ajdee shkojme plazh bashke mditojme kaltersine,gjujme noj pjeshk sa per clodhje,ahahahaha,ne kshu udhtojme neper faqe kaltersie . :p
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Jalla ......sorry po kocka ne shpirt .... u bera kaq po se kisha lexu , e jo te dija se ekzistojne!


Mua jeta me mesoi se ndajfolja CFARE nuk ndahet me apostrof se me keni cmend..... :p
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Te hesht dhe para acarimit me te madh ...te jem e matur dhe kur te tjeter hedhin gure mbi ty ...
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Si nuk mesova njehere kshu llafesh dhe un.Dhe me thoshte plaku lexo meso fiziken se sdo dish te lidhesh 2 fjale. :p
Je marre shume me lexu revisten Paloma ose Erotika ti se ska munci. :p
 
Top