• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka mesuar jeta...?

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Me ka mesuar qe sa here te dal nga forumi te pastroj tellollol
fshiji te tera pm qe te kam derguar more vesh apo jo.. :p
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Ato i fshij direkt une se kam hall se keta larte na vjedhin vargjet qe i kushtojme njeri tjetrit:p
e mjaft tregove tani se kush ben vargje per te tjerat.. lol
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
I kam gdhend une ne memorie,nese te duhet ndonje fragment ti nisesh ne vend tjeter,mjafton nje zile :p:D
sheh beri si beri e tregoi qe edhe kemi shkemby ene numrat... lol lol
 
 • Haha
Reactions: Ivy

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
sheh beri si beri e tregoi qe edhe kemi shkemby ene numrat... lol lol
E thashe kete kave qe me mbron ligji,sepse na ka shpall burre e grua.
keshtu qe justifikohemi ne emer te marteses:plollol
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
E thashe kete kave qe me mbron ligji,sepse na ka shpall burre e grua.
keshtu qe justifikohemi ne emer te marteses:plollol
Do bej kerkese te jemi ene javen tjeter se jam i lumtur kete jave.. lol lol

Lushnjari ka hup fare.. lol
 
 • Haha
Reactions: Ivy

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Do bej kerkese te jemi ene javen tjeter se jam i lumtur kete jave.. lol lol

Lushnjari ka hup fare.. lol
Nuk e duron dot kete qe po ndodh e do kete vrare veten ne ndonje byth mullari:D
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Nuk e duron dot kete qe po ndodh e do kete vrare veten ne ndonje byth mullari:D
Jo moj jo se nuk eshte aq i deshperum, nje shishe Heineken e ca brektosa gjirizi dhe i kalon paniku.. lol
 
 • Haha
Reactions: Ivy

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
...që të ndjerit keq nuk zgjat përgjithmonë kshu që s'ja vlen të vrasësh trurin për shum gjëra.
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Kjo jete eshte shume e shkurter per tu bere pjese e ligesise masive.
Zgjidh ti kush do jesh dhe mundohu ti ngjash etalonit qe ke zgjedhur....vetes!
E nese ndonjehere do te duhet te kerkosh ndjese....kerkoji vetes per zgjedhjet qe ke bere sepse ne fund vetem asaj i detyrohesh!
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
1. Mos thuaj jam i zene personit qe ka nevoje per ty
2. Mos e genje personin qe ka besim ne ty
3.Mos harro personin i cili te kujton perhere ty!

Me pak fjale , mbaj prane vetes ata qe te duan pa kushte , e leri te shkojne ata qe zgjodhen kete!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Qe iken shume shpejt.
Dhe kete e kuptojme tek femijet qe rriten,lulezimi i tyre.
Prandaj duhet shijuar cdo moment,cdo dite ,cdo frymarrje,pavarsisht ngjyrave te momenteve.
 
Top