• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ka mesuar jeta...?

N0

Ding Ding!
Qe Shekulli ka 100 vite
Dekada 10 vjet
Viti 365 dite
Dita 24 ore
Ora 60 minuta
Minuti 60 sekonda
Gjera te thjeshta me pak fjale qe na e bejne jeten me te thjeshte 🤓
 

Vie

Anavie
Qe njerezit ktu rrin shume pas kuintave . Relax o njerez rrini beni qejf Po kujdes se na moren vesht flake duke na mbajt me goje.

Nese mka majt Kush te ngrej doren nashti ose ta qepi pergjithmone.
 

Hera

Βιβλίο φάγος
“I urryer është për mua, aq sa portat e ferrit, ai njeri që fsheh në zemrën e tij diçka ndërsa me fjalë thotë diçka tjetër.”

– Homeri, “Iliada”
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
Te jem e sinqert me veten .te shpreh dashnin per njerzit qe dua.te luftoj per te ecur perpara dhe pse mund te rrezohem shpesh .. cdo dite jeta te meson dicka
 
Last edited:

Baboon

Looking for the summer...
Sh gjera(dhe vazdon te me mesoje vecanerisht ne ca gjera ku une vazhdoj te jem "ngels") ndervite, Por kohet e fundit nje gje tejet fondamentale : Money talks bullsh! Walkes! :(
 
  • Like
Reactions: Vie

Baboon

Looking for the summer...
Nuk ka rendesi sa i shpejt je, pak rendesi nese je Usain Bolt apo Klodiana Kofsha.
Ngenjehere thjesht je vone...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Asigje. Ne fakt me ndeshkoi sa here qe ja dhashe mundesine, madje mjafte here bukur rende. Si perfundim kush do dajak te beje gabime dhe pastaj do shof nese jeta do i mesoje nonje gje apo do e rrahe si zakonisht.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Plot gjera qe si kisha ditur lol
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
_Paulo Coelho

Kam mesuar
Qe kur do te hakmerresh me dike, mjafton ta lesh ate te te vazhdoje te te beje keq.
Qe dashuria dhe jo koha i sheron plaget.

Qe nje buzeqeshje eshte menyra me ekonomike per te permiresuar pamjen tende...
Qe kur femija yt i sapolindur te mban gishtin ne doren e saj te vogel, te ka mberthyer perjete

Qe cdo person qe takon e meriton ta pershendesesh me nje buzeqeshje.
Qe s'ka gje me te embel ne bote se te flesh me femijen tend e te degjosh frymemarrjen e tij ne faqen tende.
Qe askush nuk eshte perfekt, persa kohe nuk je dashuruar ende...
Qe jeta eshte e veshtire, por une jam me i forte se ajo.

Qe do te deshiroja ti kisha thene nje here te vetme babait tim qe e doja shume, para se ai te shkonte nga kjo bote...

Qe mund te mos e kem ne dore se cfare ndjej , por jam plotesisht i afte te zgjedh se cfare te bej me keto ndjenja.

Puno, sikur te mos kesh kurre nevoje per para'
Dashuro sikur askush kurre me pare s'te ka bere te vuash
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
1 Qe edhe hija jote te lë vetem ne erresire
2 te jem vetvetja
3 ta gjuaj armikun me buke se me gure e qellon zoti 😂
4 asgje nuk zgjat pergjithmone etj...
Jan shtuar mesime te reja 😁,dhe sa kam per te mesuar thuaj 🤗🤗
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Se terri mbi terr eshte Sketerra.
 
Top