Cfare ju mungon nga femirija juaj?

bella

Anëtar i Nderuar
Sot na rritet me nje tjeter vit shkodrani i urte i forumit WIshiiiiiiiiiiiii :D

2ugdh5c.jpg


Te uroj gezuar ditelindjen wishi...i bafsh 100 vjec ishalla :).... shume suksese ne pune e ne jete... kalofsh mrekullueshem sot :flirtgirl:


29fa7v5.jpg
 
Last edited by a moderator:
Titulli: Gezuar ditelindjen Wishmaster

Gezuar WISHMASTER, u befsh sa te duash vete dhe gjithmone i lumtur!
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Gezuar ditelindjen Wishmaster

Urime ditelindjen dhe gezofsh gjithmone ne jeten tende!
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Cfare ju mungon nga femirija juaj?

Cfare ju mungon nga femirija juaj?

Cfare ju mungon nga femirija juaj? kush ka qene epizodi qe kujtoni shpesh?
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Cfare ju mungon nga femirija juaj?

Nga femijeria Kujtoj shpesh her ditelindjen e wishmaster hahahahahahahahahahahahahha
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju mungon nga femirija juaj?

Nga femijeria Kujtoj shpesh her ditelindjen e wishmaster hahahahahahahahahahahahahha

aahahaahhahaahahahha ore po ca faj ikam un e shkreta qe forumi esht ber kshu
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Cfare ju mungon nga femirija juaj?

aahahaahhahaahahahha ore po ca faj ikam un e shkreta qe forumi esht ber kshu

ahhahahaha e di e di faji eshte i moderatove te pa vemendshem :D
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Cfare ju mungon nga femirija juaj?

ahhahahaha e di e di faji eshte i moderatove te pa vemendshem :D

Ishte nje vetepropozim per tu mod, duke i rene nga Kina :p

Nga femijeria..po ia ashtu ciltersia qe karakterizon cdo femi , cf mbaj mend?
Kur luaja topalufte, kur e haja topin ballit, fappp syte xixa
 
Top