Cfare kenge jeni duke degjuar ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar ?

 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar ?


Hiqe masken, masken e madheshtise
Se ajo ty nuk te shkon
Ti je vetem nje skllav i lavdise
Per para dhe per pushtet ti lufton
Je egoist ne shpirt
Gjithe boten don te kesh
Por jeten time smund ta blesh!!!

Me thuaj cfare fsheh pas asaj buzqeshjes tende
Cfare ke ne zemer, cke ne mendje
N' mekat ti me fton dhe si engjell kerkon prape te jesh
Largoje pra masken qe ke mbi fytyren tende
Dhe asnjeri nuk do te degjoj
Hiqe vec nje cast ,askush s'do t ndjek me nga pas
E kot t'marresh prane te tregosh brengen bashke me ...
Por ne te vertete, djalle je ti qe endrren vret !!
 

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar ?

 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar ?

[video=youtube;zbCIzwkAj-4]https://www.youtube.com/watch?v=zbCIzwkAj-4&index=7&list=RD1ZgshAfL12Y[/video]
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

- Goni- Sille pak foton time- te preferuaren :aku:

Ps..Kitra, ashtu sic te kam menduar :respekte:
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar ?

 

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar ?

 

Marla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar ?

[video=youtube;GCPQ6_F-xfo]https://www.youtube.com/watch?v=GCPQ6_F-xfo[/video]
 

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar ?

 

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: Cfare kenge jeni duke degjuar ?

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top