• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare keni ngrene per dreke sot?

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Biftek me patate dhe sallat me laker te bardhe. :)
 
Dy limona , nje portokall, nje hurme, eksluzivisht nga bacja e nene Pashakos, bio dmth.
Jam ne diete 😋
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Peshkun e detit e ha te gjalle... e fus ne tepsi alumini e filetoj .. i hudh vaj ulliri limon dhe e le ne djell 15 min.....🥳🥳🥳🥳🥳
Ja un smundem pa e pjek pak, sa më mungojn peshkimet gjith Natën me zjarrin ndezur në pritje të peshkut 😥😥😥😥
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Moren pica keta ne pune e na moren ne qafe, fk dieta per sot. :p :p
 
Kjo asht si njala të rrëshqet ndor maj moll veç ta kalojm mir kyt jav u pa puna 😂😂😂
po ka shkodra femra boll mor , mos u merr me tironcet se do t'bin lesht nigjo mu...
dil nga luigji e perdrille ndonji lol
 
Top