• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare keni ngrene per here te fundit

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Sapo mbarova picen ,ishte organizmi ne revolte :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Nachos, por s'më dolën gjë.
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Kam hanger dy gota mish si luli :p
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Hengra dy burra....tani po bej gati te tretin
 
  • Haha
Reactions: NGU

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Kot me pyt ne ca veni ne Western Europe shiten Nacho?
Une i bera vet por gjen kudo, duke filluar nga Hard Rock Cafe dhe TGI Friday's.
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Pershendes Nick meqe i ka fiksim :D Bujrum gjithe te tjeret :)

11350384_10207473051851562_956806035_n.jpg
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Me nder qofsh o Mals!

Per te qene ne teme:une kam ngrene veze, na falni ju kavialistet e arragostiset por une veze lol
 
Redaktimi i fundit:

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Gjellë me mashurka.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit



Duke par ket teme mu kujtu se kam bler sot drithra dhe ika te marr menjher:hapy: P.s flm se keni hape nje teme till :urra:
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Une i bera vet por gjen kudo, duke filluar nga Hard Rock Cafe dhe TGI Friday's.
PO ne Tirane di gje a ka Hard ROck Cafe? Slashe njeri pa pyetur vjet se mkish lene porosi shoqja ti blija nje bluze atje.. Ben koleksion nga gjitha shtetet, ama asnje se njihte si cafe?? :O

Une hengra nje embelsire tani npik mgjesi.Sugee/suji quhet..
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

English breakfast
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

PO ne Tirane di gje a ka Hard ROck Cafe? Slashe njeri pa pyetur vjet se mkish lene porosi shoqja ti blija nje bluze atje.. Ben koleksion nga gjitha shtetet, ama asnje se njihte si cafe?? :O

Une hengra nje embelsire tani npik mgjesi.Sugee/suji quhet..
Me aq sa di unë, s'ka në Tiranë. Edhe një mikesha ime bën të njëjtën gjë.
Për të mos dal nga tema, unë hëngra qershi pak më parë. :)
 

EdoDona

Anëtar i ri
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

edhe po un ha qershi ne kete momentt :gjuhe:
 
Redaktimi i fundit:

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Sot ala tu ba me hanger jam supe mish viçi
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

..:)

 

Aver

VIP
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Makarona....
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Ja ça po ha tani :p

Photo 03-06-2015 23 30 16.jpg
 
Top