• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare keni ngrene per here te fundit

DarkLord

SILENT
unicorn kelloggs 😍 i blej dhe un ahahaah
Mos posto ushqime nga McDonnald’s, sepse me ka marre malli shume 🥺🥺 gjithnje me kane pelqyer, nuk e di, por heren e fundit qe isha ne Itali, kur shkova tek nje McDonnald’s ne Rome, e habita shitesen, porosita si i çmendur, pavaresisht se nuk e konsumova plotesisht, por doja te provoja shijet, dhe ajo zhurma ne salle, me jep gjalleri 😂😂
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Mos posto ushqime nga McDonnald’s, sepse me ka marre malli shume 🥺🥺 gjithnje me kane pelqyer, nuk e di, por heren e fundit qe isha ne Itali, kur shkova tek nje McDonnald’s ne Rome, e habita shitesen, porosita si i çmendur, pavaresisht se nuk e konsumova plotesisht, por doja te provoja shijet, dhe ajo zhurma ne salle, me jep gjalleri 😂😂
Ne fakt un jam per Burger King se sa Mc por e kishim me afer dhe i ram per shkurt 😁
Plus pash qe kishte lodrat e pokemon dhe hic... si kalamo qe jam...
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Ktu si gjen neper supermarketet e medhaja...ndonjehere qellon qe nxjerr Lidl ose ndonje dyqan i vogel. Kshu qe ka nja 1 muaj qe i kerkoj 😂
As ktu... por carrefour posht shpis time ka filluar te furnizohet rregullisht 😍
Njeher me qelloi te Esselunga qe gjeta supen e Campbell's
E kisha fiksim prej kohesh 😁
15888571929203690632273899192662.jpg
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Sapo mbarova nje tost dhe nje gote qumesht
 
Top